Analist, Vikinglerin Geleceği İçin Korkutucu Bir Tahmin DüşürdüThe Odyssey of Vikings Super Bowl Oranları
Kevin O’Connell

Vikingler, üç yıldaki ilk playoff maçını ve beş yıldaki ilk iç saha sonrası maçını kaybetti. Sezon boyunca, mor takım, özellikle gelişmiş istatistikler dikkate alındığında, fazlasıyla başarılı oldu. DVOA’ya göre Vikingler normal sezonda 27. sırada yer aldı, bu nedenle 13-4’lük rekor şaşırtıcıydı.

2023 sezonu için satış noktaları, düşüşe geçen takımlarla ilgili tahminler için poster çocukları olarak Vikingleri çoktan kullanmaya başladı. CBS SporlarıJeff Kerr de son maçında aynı şeyi yaptı. makale“Süper Vahşi Kart Hafta Sonu aşırı tepkileri ve gerçeklik kontrolleri.”

Analist, Vikinglerin Geleceği İçin Korkutucu Bir Tahmin Düşürdü

Analist Korkutucu Bırakır
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyunu sırasında dördüncü çeyrekte New York Giants köşe bağı Fabian Moreau (37) tarafından savunulurken pası yakalayamıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Vikinglerin şu anda inşa edilme biçimiyle, Minnesota ortalamaya doğru bir gerilemeye mahkûmdur. Justin Jefferson’u ele alın ve Vikingler hücumu, 2 numaralı geniş alıcı ve ortalamanın altında (ve Minnesota gelişmiş) bir hücum hattı olmaması nedeniyle o kadar etkili değil.

Jeff Kerr, CBS Sporları

Gerçekten de Justin Jefferson’ın yanında ikinci bir geniş alıcının olmaması Vikinglere zarar veriyor. Ne Adam Thielen ne de KJ Osborn 2022’de büyük bir başarı elde edemediler. Bu, Vikinglerin bir açığı kapatmak zorunda kaldığı ve Giants’ın Jefferson’ı ikiye katladığı yılın son maçında her zamankinden daha açık hale geldi. Thielen ve Osborn hızlanmalıydı ama yapmadılar.

Analist, Vikinglerin Geleceği İçin Korkutucu Bir Tahmin Düşürdü
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings savunma koordinatörü Ed Donatell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Ancak oyunda ve sezon genelinde en büyük sorun topun diğer tarafındaydı. Vikingler, üst üste üçüncü sezonda ligdeki en kötü savunmalardan birini sahaya koydu.

Vikings savunmasının, özellikle pasa karşı NFL’deki en kötü savunmalardan biri olduğu için önemli iyileştirmelere ihtiyacı var. Green Bay Packers, sezonun sonlarında bazı şeyleri çözdü ve Detroit Lions gelecek vadeden bir takım. NFC North, 2022’deki kadar kolay olmayacak.

Jeff Kerr, CBS Sporları

Vikingler, sezon serisini Detroit ve Green Bay’e karşı paylaştı. Her iki takım da sezonu sırasıyla .500’ün üzerinde veya altında bir maç tamamladı. Dan Campbell’ın Lions’ı gelecek sezon NFC North’u kazanmak için seksi seçim olma eğilimindeyken, eski MVP Aaron Rodgers takıma geri dönmeyebileceği için Packers’ın oyun kurucuda bir soru işareti var.

Vikings'te Vatanseverler İçin Personel Tahminimiz
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings köşe bekçisi Kris Boyd (29) ve defans oyuncusu Jordan Hicks (58), defans oyuncusu Eric Kendricks ile kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Gregory Fisher-USA TODAY Sports.

Ancak ne olursa olsun, savunmanın büyük değişikliklere uğraması gerekecek. Takımın liderliği ya savunma koordinatörü Ed Donatell tarafından uygulanan planı ya da plana uymayan oyuncuları suçlayacak. Cironun 2023 sezonunun dışında gerçekleşmesi bekleniyor ve neredeyse dokuz ay sonra sezon açılışı geldiğinde savunma çok farklı görünebilir.

Minnesota düşmeye hazırlanan takım gibi görünüyor. 13 maç kazandılar ve eksi puan farkları vardı.

Jeff Kerr, CBS Sporları

Ünlü puan farkı, 2022 sezonunda çok tartışılan bir konuydu. Günün sonunda, feci playoff maçında Vikingleri ısırmak için geri geldi. Vikingler bir gerileme adayı olarak adlandırılıyor ve bazı iyi nedenler var.


1 Bekleyen Vikings Serbest Temsilcisi Sessizce Oynandı Fantastik

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/analyst-drops-daunting

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir