Analist, Jordan Addison’ın Vikings Hücumunu Dönüştüreceğini DüşünüyorÜrdün Addison Has
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel klasmanda yirmi üçüncü seçildikten sonra sahnede. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, savunma baş antrenörü Mike Zimmer ile çalıştıklarında bile, son birkaç yılda hücumlarına hakim oldular. 2020’deki defans oyuncularının kitlesel göçünden bu yana, savunma mücadele etti ve takımın güçlü yönü hücum oldu. Bu, Zimmer’ın halefi olarak saldırgan fikirli Kevin O’Connell’in işe alınmasıyla geliştirilmiştir.

2022’deki bazı korkunç savunma performanslarına rağmen takım, Mike White ve Mac Jones kalibresindeki QB’lere karşı bazı kötü savunma oyunları da dahil olmak üzere 13 maç kazandı. Her ikisi de Vikes’a karşı geleceğin Onur Listesi’ne benziyordu. Hücum iyiydi ama Mina Kimes’e göre daha da iyi olacak.

Analist, Jordan Addison’ın Vikings Hücumunu Dönüştüreceğini Düşünüyor

Analist, Jordan Addison'ın Vikings Hücumunu Dönüştüreceğini Düşünüyor
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında izliyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Vikinglerin hücumu geçen sezon EPA/Play’de bir şekilde 18. sırada yer aldı. Birim, 29. sırada yer alan acele saldırı, 10. sırada yer alan pas hücumu nedeniyle ciddi şekilde aşağı çekildi. Skor hücumu açısından Minnesota, maç başına 24,9 sayı ve 359,8 ile maç başına yarda altıncı sayı ile futboldaki en iyi 8. hücumda oynadı.

Bununla birlikte, Vikinglerin en iyi yanı olan pas atağı, Jordan Addison’a göre ilk tur seçimin eklenmesi nedeniyle önümüzdeki sezon çok daha iyi olabilir. Mina KimesESPN analisti.

Hücumun iyi olacağını düşünüyorum. Addison seçimi… Ona bazılarından daha yüksekteydim. Bedeniyle ilgili soruları anlıyorum ama gerçekten seçkin ayırma becerilerine sahip olduğunu düşünüyorum. Rota koşusunu gerçekten seviyorum ve en önemlisi, geçen yıl bir alıcısı olan bir Viking hücumuna katıldı, rota koşusu başına yarda beşinci sırada yer alan Justin Jefferson, başka bir geniş alıcıya değil, geniş alıcı üretkenliğine ve kullanımına bakmayı seviyoruz ilk 100’de. Başka biri değil. Takıma sezon ortasında katılan TJ Hockenson 51. oldu.

Justin Jefferson, ikiye katlandığı ve parantez içine alındığı tüm o maçlara sahipti ve Adam Thielen’in ayrılmasından endişelenmiyorlardı… KJ Osborn yararlı bir oyuncu ama başka bir geniş alıcının varlığıyla işler onun (Jefferson) için çok farklı olacak. üç düzeyde de tehdit edebilir.

Bence Vikingler ve Kevin O’Connell, bu hücum, Addison için güçlü yönleriyle oynamak, zayıflıklarını gizlemenin yollarını bulmak açısından gerçekten iyi bir iniş yeri. Bu hücumda basını eskisi kadar yenmek zorunda kalmayacak. Bu pas oyunu geçen yıla göre çok daha iyi görünürse şaşırmam ve bunu yaparken futbolu kim yönetiyorsa onun için daha kolay bir zaman olacağını düşünüyorum.

Mina Kimes

Analist, Jordan Addison'ın Vikings Hücumunu Dönüştüreceğini Düşünüyor
15 Ekim 2022; Salt Lake City, Utah, ABD; USC Trojans geniş alıcısı Jordan Addison (3), Rice-Eccles Stadyumu’nda ikinci yarıda Utah Utes’e karşı bir pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Rob Gray-USA TODAY Sports.

Kimes, Addison’ın becerilerini iyi tanımladı. O, kariyerinin başlarında bir sonraki seviyeye katkıda bulunmasına yardımcı olması gereken mükemmel rota koşma becerisine sahip sorunsuz bir alıcıdır. Öte yandan, sadece 170 pound ağırlığında, bu da savunma desteklerinin onu itmesine yol açabilir, Ancak Kimes’in dediği gibi, savunma Jefferson’a odaklandığında basında çok fazla yer almayacak.

Ne Thielen ne de Osborn, Jefferson’ın üzerindeki baskıyı biraz azaltacak kadar tutarlı bir şekilde tek bir haber yapamadı. Savunmalar, cezalandırılmadan her şeyi ona atarak paçayı sıyırabilirdi. Addison, reklamı yapılan kadar iyiyse, bu değişecektir. Jefferson ikili ve üçlü kapsama karşı çıkmaya devam ederse, tüm alanla ziyafet çekebilir. Tabii ki, Hockenson’ın sahanın ortasında olması da yardımcı olacaktır.

Analist, Jordan Addison'ın Vikings Hücumunu Dönüştüreceğini Düşünüyor
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4) ve geri koşan Alexander Mattison (2), US Bank Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Kimes’in ima ettiği bir başka hafife alınan kırışıklık, dışarıdaki başka bir saldırı silahından da yararlanacak olan koşu oyunudur. Bu noktada Minnesota’da geri koşmaya kimin başlayacağı belli değil, ancak bu oyuncu kesinlikle biraz daha alana sahip olmayı seviyor.

Hücum, NFL’deki seçkin debriyaj QB’lerinden birine dönüşen kıdemli pasör Kirk Cousins ​​tarafından tekrar yönetilecek. Oyunda bir düşüş görülmedi, ancak Ağustos’ta 35 yaşına girecek. Çaylak Jaren Hall zorlukların üstesinden gelip 3. günde draft edilen nadir başlangıç ​​kalibreli QB’lerden biri olmadıkça halefi muhtemelen binada olmayacak. WR’ler, üst düzey sıkı bir son ve akıl hocası ve baş antrenörü olarak eski bir QB.

Addison, üç üniversite sezonunda 3.134 karşılama sahası kaydetti. İkinci sınıf kampanyası, ülkenin en iyileri için verilen ödül olan Biletnikoff Ödülü’nü kazanmasına yol açtı. Vikingler, yeni mor formasında da benzer bir üretim umuyor.


Vikings Baş Antrenörü 1 Çaylakla

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/transform-vikings-offense

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir