Afterglow’da, bir Viking ÖzrüVikingler
Vikingler alıcısı Justin Jefferson. © JAMIE GERMANO / USA TODAY AĞI.

Sevgili Vikingler:

Bunu şimdi çok net görüyorum. Senden nasıl şüphelenebilirdim? Beni seviyorsun, beni seviyorsun, beni seviyorsun.

Daha geçen hafta, sana ne kadar insan olduğumu gösteren bir mektup yazdım. Şimdi biliyorum ki (o zamanki) 7-1’lik sicilinizden şüphe etmem, sicilin arkasındaki gücü sorgulamam haksızlıktı. Ama yaptığımdan şüphen olmasın. Güven sorunlarım olduğunu kabul ettim.

Ve Buffalo Bills’i yenerek bana (ve dünyaya) kendini kanıtlama görevini sana yükledim. Bunu istemem haksızlıktı ama o mor ihtişamın içinde tam olarak bunu yaptın, öylesine dramatik, öylesine heyecan verici, öylesine şaşırtıcı bir oyun kazandın ki, güven sorunlarım birinin elinde sıvılaşan yağ gibi eriyip yok oldu. bu kabataslak Keto diyet içecekleri.

Serbest bırakıldım, Vikingler. O muhteşem performanstan sonra geleceğimizi nasıl sorgulayabilirim? Nefesimi kestin ve çok, çok uzun zamandır hissetmediğim futbol kaynaklı coşkuyla ayak parmaklarımı kıvırdın.

Bir özrü hak ediyorsun Minnesota Vikings ve ben sana bir özrü vereceğim.

Kirk Cousins’in zincirleri içinde gülünç göründüğünü düşündüğüm için üzgünüm ve büyük boy okuma gözlükleri onu kütüphanede Büyük Demiryolu Motorları Kitabı’nın nihayet mevcut olduğunu uman bir çocuk gibi gösterdiği için. Paslara en çok ihtiyaç duyulduğunda mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş olan Justin Jefferson’ın bekleyen kollarına ve/veya uzanmış parmak uçlarına pas üstüne pas atacağını bilmeliydim.

İkincil savunmanın derinliğinden şüphe ettiğim için üzgünüm. Patrick Peterson Pazar günü bir virajda elbette yıldızdı, ama benim asıl endişem diğer tarafta Cameron Dantzler’ın kaybıydı. Akalab Evans’a, ardından Andrew Booth’a, ardından Duke Shelley’e (taksi ekibinden yeni gelmiş, daha az değil) oyun ilerledikçe hızlanarak Josh Allen, Stephon Diggs ve şirketin verebileceği zararı sınırlamam gerekirdi.

Hücum hattının dayanma gücünden şüphe ettiğim için üzgünüm. Christian Darrisaw sakatlığı nedeniyle oyundan ayrıldığında…. Kabul edeceğim, itiraf edeceğim – Buffalo’nun Cousins’i uzuvlarından ayırmaya başlayacağını ve eski bir kopyası gibi onu bir kenara atacağını düşündüm. İnsanlar berberde ortalıkta dolaşan dergi.

Yanılmışım, baskı arttıkça ve her oyunun önemi gittikçe büyüdükçe Kirk’e ihtiyaç duyduğu zamanı vermenin bir yolunu bulan bir gruba güvenmeliydim. Bu bir çizgi ki Profesyonel Futbol Odağı şu anda NFL’de genel olarak 8. sırada yer aldı ve bu işi yapıp iyi bir şekilde yapabileceklerini gösterdi.

Artı, Pazar günü birçok kez yaptığı gibi, Dalvin Cook’un engelleme modundayken yaklaşmakta olan bir yan hakemi en iyileriyle eşitleyebileceğini bilmeliydim.

Topun her iki tarafındaki yaya takım istatistiklerinizden şüphe duydum. Eğil ama savunma stratejini bozma. Takımları uzaklaştırma yeteneğinden şüphe duydum. Üzgünüm – beni affedecek misin?

Bana kendini kanıtlaman için Buffalo’yu yenmen gerektiğini söylediğimde, bunu gerçekten yapmanı hiç beklemediğimi itiraf etmeliyim. Ve kesinlikle bunu bu kadar elan, bu kadar becerikli, bu kadar becerikli bir şekilde yapacağını düşünmemiştim. dram. Sanki John Cusack gibiydin, uzun bir trençkot ve başının üzerinde bir müzik setiyle evime gelip “10”da Peter Gabriel’i oynuyor ve kesin olarak bilmemi sağlıyordun. sonsuza dek, beni asla hayal kırıklığına uğratmaman için.

Her zaman benim için orada olacaksın; Bunu şimdi biliyorum. Bundan sonra bütün oyunları senin yapacağını biliyorum. İleride, senin hakkında beni rahatsız eden o aptalca şeyler için asla endişelenmeyeceğim ve senin kazanmaya devam edeceğini biliyorum. Bu noktadan sonra sadece W olacak ve tüm dünya Minnesota Vikinglerimi sevdiğimi bilecek. Ve beni sevdiğini.

Play-off galibiyetleri alacağınıza eminim ve tabii ki o ilk Super Bowl galibiyetini ve onu takip edecekleri çok değerli bulacağım. Hepsi önümüzde. Hep hayalini kurduğum şey bu. Beni asla hayal kırıklığına uğratmayacaksın.

Mısın?

Justin Jefferson, Dallas'a Karşı 11. Haftasında Tarih Yazabilir


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/opinion/a-vikings-apology/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir