Aden Holloway Tigers’ı seçti


Auburn, 2023 işe alım döngüsünün ilk taahhüdünü dört yıldızlı guard, California’daki Prolific Prep’ten Aden Holloway’de kazandı.

Holloway Pazartesi gecesi Auburn’u seçti Tennessee. Ayrıca Wake Forest, Miami ve Virginia Tech’den teklifler aldı.

On3’ün Ulusal İşe Alım Analisti Jamie Shaw şunları söylüyor: Holloway 6-1’de biraz cılız. Ancak boyundaki eksikliğini yüksek mahkeme zekasıyla kapatıyor.

Aden Holloway korkusuz bir oyun kurucudur. Top konusunda çok kurnaz, sıçrama anında kendi noktalarına ulaşabiliyor ve şutunu atmak için alan yaratabiliyor. Holloway, optimal ölçülebilir özelliklere sahip olmasa ve ortalama bir atlet olsa da, becerisi ve kendine güveni, üretmesine yardımcı oluyor. Boyut sorgulanacak ve onu alan herhangi bir koç daha küçük bir gardiyanla iyi olmak zorunda kalacak. Aşırı top sürme eğilimi var ve savunma tarafında sorgulanabilir. Bu sezon en üst düzey rekabete karşı La Porte (IN) LaLumiere Okulu için sürekli olarak çok iyiydi.

Auburn’ün 2023 işe alım kurulunun geri kalanına bakıldığında, On3’ün İşe Alım Tahmin Makinesi’ne göre Bruce Pearl’ün sınıf için iki büyük adamın, Jordan Butler ve Assane Diop’un taahhütlerini yerine getirmesi bekleniyor.


Kaynak : https://auburnwire.usatoday.com/2022/08/01/auburn-tigers-basketball-recruiting-aden-holloway-commitment/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir