Adam Thielen’in Karısı, Minnesota’daki Zamanlarının Potansiyel Sonu İçin İpuçlarıAdam Thielen'in Karısı, Minnesota'daki Zamanlarının Potansiyel Sonu İçin İpuçları
26 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda Los Angeles Rams’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings, muhtemelen takımın en sevilen kıdemli oyuncularından bazılarının serbest bırakılmasını da içeren çok yoğun bir sezon dışı geçirecek. Bu gerçeğin kurbanı olabilecek oyunculardan biri de WR Adam Thielen. Vikings mağlubiyetinin ardından Thielen’in eşi Caitlyn, bir Instagram gönderisinde bu gerçeği ima ederek şunları söyledi:

Ve böylece sezon ve Minnesota’daki zamanımız sona ermiş olabilir. Bu sezonki tavrınla ​​gurur duyuyorum ve her zaman savaşıyorum.

Thielen, 2017’de Vikingler için geniş alıcıda tam zamanlı bir başlangıç ​​​​yaptığından beri en kötü sezonunu geçirdi. 716 yarda ve 10,2 yarda / resepsiyon, 11 veya daha fazla maç oynadığı tüm sezonların en düşük seviyesiydi. Attığı altı gol de 2020’deki 14 ve 2021’deki 10’dan büyük bir düşüş.

Adam Thielen'in Karısı, Minnesota'daki Zamanlarının Potansiyel Sonu İçin İpuçları
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Arizona Cardinals’a karşı bir pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Dokuz yıllık gazi ayrıca 2023 sezonuna 19.9 milyon dolar taşıyor. Vikingler, onu keserek, üst sınıra karşı yaklaşık 6,4 milyon dolar tasarruf edebilirdi. Şu anda öngörülen maaş sınırının 8 milyon doların biraz üzerinde oturuyorlar, bu yüzden bu hareket tek başına onları neredeyse tamamen geri getirebilir.

Elbette, Thielen’in karısı muhtemelen Minnesota’dan ayrılmak istediklerini veya burada mutsuz olduklarını söylemiyor. Bu, NFL’nin her şeyden önce bir iş olduğu gerçeğinin tanınmasıdır. Thielen’in 2022’deki üretimi, 33 yaşındaki sezonuna girerken yaklaşık 20 milyon dolar taşımayı doğrulamıyor.

Adam Thielen'in Karısı Minnesota'daki Zamanlarının Potansiyel Sonu İçin İpuçları
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından New England Patriots’a karşı galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bu, Vikinglerin sezon dışında kap alanı yaratmak için gidebilecekleri birçok farklı yönden sadece biri. Muhtemelen topun savunma tarafında da yapacak daha fazla hamleleri olacak. Ancak bu, uzun süredir Vikinglerin takımla geleceklerine ilişkin duvardaki yazıyı görebilecekleri pek çok durumdan sadece ilki.

Vikings Mock Draft Pazartesi: Minnesota 3. Günde QB Alır

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/adam-thielens-wife/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir