Adam Thielen, Twitter’da Vikingler ve Jetler Oyuncuları Arasında Tartışmaya GiriyorAdam Thielen, Twitter'da Vikingler ve Jetler Oyuncuları Arasında Tartışmaya Giriyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Herhangi bir zorlu NFL savaşında olduğu gibi, son düdük çaldığında, duygular genellikle yükselir. Bazı oyuncular bir dokunuş galibiyetini kutlayarak çok sevinirken, diğerleri tedirgin olmaya devam ediyor. Bazıları için, maçtan sonra soyunma odasında rahatlamak bu duyguları dağıtır. Diğerleri için, içinde güveç yaparlar.

Pazar günü ziyaretçinin soyunma odasında durum buydu, çünkü birçok New York Jeti, kayba yol açtığını düşündükleri kaçırılan fırsatlar için kendilerini tekmeliyordu. Korner DJ Reed için duyguları, doğrudan Vikinglerin en iyi geniş alıcısına yönlendirilen bir mesaja eşlik etti.

Kendisinin ve ekibin Justin Jefferson’ı haber yaparken nasıl hissettiği sorulduğunda Reed, “Bütün gün onun bokunun içindeydim” yanıtını verdi.

Reed, Jefferson’ın 10 yarda golü yakalamasına atıfta bulunarak, “O tek rotayı benim üzerime aldı,” dedi. “Onu kontrol altında tutmakta harika bir iş çıkardığımı hissettim. Kesinlikle ona karşı kendimi tuttum.

Reed’in yorumlarını takiben, bu sözlerin sosyal medyada cıvıldayan ve “Ne bok içinde. Güvenlik yardımı almaktan bahsedemezsin… koçun sana 1’e 1 gideceğine güvendiğinde beni ara.

Jefferson, Pazar günü maçın çoğunda çifte yayın gördü ve öğleden sonra kendisini birden fazla kez Reed’e sabitlenen bir savunma tutuşu da dahil olmak üzere Jets cezalarının kurbanı buldu.

Touchdown’da Jefferson, Reed’le bire bir karşılaşmak için Sauce Gardner’ın sahasından hareket ederek harekete geçti ve bunu saymayı başardı.

Pazartesi sabahı, Jefferson’ın yardımcısı Adam Thielen katıldı Güç Gezisi Sabah Şovunda KFAN ve konuya da değindi.

Bir Adam Thielen Kaybolma Yasası Oldu
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings Geniş Alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Thielen, takım arkadaşının sahada ve sosyal medyada rakibiyle tartıştığını görünce, “Bunu seviyorum,” dedi. “Filmi izlediklerinde ve gerçekte ne olduğunu gördüklerinde ilginç olacak,” diye ekledi, sürekli güvenlik yardımına, Jefferson’ın düştüğü pasa ve hissedilen diğer etkilere atıfta bulunarak – bunların hepsi çok daha büyük sayılara ulaşabilirdi. Jefferson’ın galibiyeti daha önemli olmamıştı.

Reed’in hakkını vermek gerekirse, Jefferson’a akşamın ilerleyen saatlerinde cevap verdi ve çoğunlukla klas ve adildi.

“Takımınızdaki en iyi WR sizsiniz. Evet, güvenliğim günün büyük bölümünde kayıyordu, kontrol altında tutuldun ama bugün harika bir galibiyetti” [sic].

Vikings 2023 Takvimi Ölümcül Olacak

Aj Mansour üyesidir Güç Gezisi Sabah Şovu üzerinde KFAN ve için çalışıyor iHeartMedia ve Vikingler Radyo Ağı. Aynı zamanda VikingsTerritory.com’da kıdemli bir yazardır. En son Vikings haberleri ve büyük görüşler için onu sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun – @AjKFAN
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/adam-thielen-chimes-in-on-twitter-spat-between-vikings-and-jets-players

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir