Adam Thielen için Yolda Ortaya Çıkan Bir AyrımŞekillendirmeye Yardımcı Olacak Oyun 2023
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önceki ısınmalar sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Özgeçmişi şimdiden franchise tarihinde yankılanan Vikings’in 32 yaşındaki geniş alıcısı Adam Thielen için yolda açıklayıcı bir ayrım.

Vikingler, Pazar günü New York Giants’a yenilerek sezonunu ev sahibi bir mağlubiyetle bitirdi ve 2022 versiyonundan daha gizemli olabilecek bir sezon dışı yarattı. Minnesota, LSU mezununun 2020’de NFL’ye katılmasından bu yana Justin Jefferson’ın yardımcısı olan Thielen’den bu sezon “normal” bir üretim yaşamadı.

Adam Thielen için Yolda Ortaya Çıkan Bir Ayrım

Bunlar çatalın üzerindeki tırnaklardır.

Thielen emekli olmayacak

Ortaya Çıkan Çatal
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyunu sırasında dördüncü çeyrekte New York Giants köşe bağı Fabian Moreau (37) tarafından savunulurken pası yakalayamıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Thielen’in geleceğine aşina kaynaklar, Thielen’in 2016-2021 performansına kıyasla yavaşlamış olabilir, ancak emekli olmayacağını söylüyor VikingsBölgesi. Yani, bunu ekarte edebilirsiniz.

Vikingler gerçekten de Thielen döneminde sayfayı çevirmeye hazırlarsa, bu onun emekli olmasıyla olmayacak. Thielen, ister Vikinglerle ister başka bir yerde, hâlâ katkıda bulunabileceğine inanıyor. Artı, Thielen 32 yaşında ve artık baskın bir WR2 olmasa da, ligde bir WR3 olarak kendisine yer var. Bu sadece Vikinglerin fiyat etiketi hakkında ne düşündüğüne bağlı. Thielen’in üst sınırı 2023’te 19,9 milyon dolar.

Ama çekebilirsin onu vazgeçirmek Minnesota State ürünü hazır olmadığı için denklemden.

Yeniden Yapılandırma veya Paycut

Bu Adam Olabilir mi
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte New England Patriots’a karşı golünü kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geçen yıl, Thielen sözleşmeli bir yeniden yapılandırmayı kabul ederek ölü sınırını 2025 sezonuna yaydı. Genel müdürler maaş sınırının sürekli genişlediğini bildiklerinden, Vikingler ve diğer NFL kuruluşları tarafından parayı geleceğe itmek için sıklıkla kullanılan bir taktikti.

Ancak 2023 sezonunun dışında, Kwesi Adofo-Mensah’ın parayı zorlaması pek olası değil. Daha ileri geleceğe. Bu nedenle, Thielen’den dürüst bir ücret alması istenebilirkesmek. Bilirsiniz – Tom Brady’nin her zaman aldığı türden ve hayranlar, bu nedenle başkalarının da aynı şeyi yapmasını önerin. Kayıt için, Brady bunu yapan neredeyse tek oyuncu.

Thielen bunu neden yapsın? Bu belirsiz. o garantili çok fazla paradan. “Takım için bir tane almak” sadece fayda sağlar, peki, takım. Viking olarak emekli olmasının tek yolu isteyerek daha az parayı kabul etmek olabilirdi. Bir iş adamı olarak bu seçenekten kaçınmalıdır. Hayranların kalbini çalan folklorik bir karakter olarak – elbette. göreceğiz.

Ticaret

Purple Showtime'a Bir Ay Uzaktayız
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings geniş oyuncu Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki antrenman kampından sonra basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah, 1 Haziran’dan önce Thielen’i takas edebilir, 13,5 milyon dolarlık ölü sınıra maruz kalabilir ve diğer oyuncular için 6,4 milyon dolar tasarruf edebilir. Eğer bir şekilde 1 Haziran sonrasına kadar beklerse, Vikingler 2023’te 13,4 milyon dolar tasarruf ederken 6,5 dolarlık ölü sınır için kancaya takılmış olacak.

Thielen’i her iki şekilde de takas etmek muhteşem bir mali durum değil, ancak bir takım bir anlaşmayı geri yüklediğinde işler böyle yürür. Tazminat için Minnesota fazla bir şey almayacak – muhtemelen son tur bir seçim, belki 5. veya 6. Tur veya benzeri.

Yine de, genel olarak, Thielen’in Minnesota’daki geleceği maaş kesintisi veya takas yoluyla yeniden yapılanıyor.


Justin Jefferson, Vikings ile Geleceği Tartıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/revealing-fork

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir