A Titans Trade Tüm Mor Kutuları KenelerNFL: Jacksonville Jaguars'ta Tennessee Titans
Nathan Ray Seebeck-USA TODAY Sports

üzerinde tartıştığımız gibi morPTSD son günlerde Kwesi Adofo-Mensah ticaret yapmayı çok seviyor.

Elbette, ticaret yapmanın doğal bir bileşeni de bir dans partneri bulmaktır. NFL takası gerçekten de tango yapmanın (en az) iki kişi gerektirdiği bir durumdur. Pekala, bir Titan takası en azından birkaç nedenden dolayı çok mantıklı.

Bir Titan Ticaretinin Değerleri

Unutulmaması gereken ilk şey, Tennessee ve Minnesota’nın farklı konferanslarda oynamasıdır. Sonuç olarak, eski bir oyuncunun potansiyel intikam alma tehdidi önemli bir oranda azalır. Kwesi Adofo-Mensah, NFC’de (hatta NFC North’ta) iş yapmaya karşı değil, ancak eğilim, AFC ile alım satımları çekmenin daha cazip olduğu yönünde. Şu an itibariyle, Vikinglerin GM’sinin AFC ile NFC’den iki kat daha fazla anlaşması var.

Taslak Beklenti
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bir sonraki faktör, ekiplerin zıt yönlere yönelmesidir. Titanlar kötü bir futbol takımı. Çılgınca bir şey olmadıkça, Titanlar 2023’te Super Bowl için yarışmayacak.

Şimdi, hiç kimsenin geleceği öngöremeyeceğini belirtmekte fayda var. Belki de harika bir koç olan Mike Vrabel, ho-hum kadrosunu bir play-off koşusu yapacak bir konuma getirme yeteneğine sahiptir. Yine de ihtimaller ona karşı yığılmış durumda. 7-10 sezonundan çıkan Titanlar zorlu bir savaşla karşı karşıya. Bazı durumlarda bu, bir ekibin yetenekleri göndermeye daha istekli olduğu anlamına gelir, çünkü odak şimdiki zamanda rekabet etmek yerine geleceğe hazırlanmaya yönelir.

Şu anda, Titanlar üzerinde oturuyor 2024’te 93.807.953 Dolar. Açıkçası, gelecek sezona bazı vurgular var. Gelecekteki varlıklar için yetenek göndermek, maaş sınırının bize söylediklerini tamamlıyor.

A Titans Trade Tüm Mor Kutuları Keneler
17 Kasım 2022; Green Bay, Wisconsin, ABD; Tennessee Titans geri koşuyor Derrick Henry (22), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı ikinci çeyrekte gol attıktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Benny Sieu-USA TODAY Sports

Son olarak, geçmiş bir örneği düşünebiliriz.

Kwesi Adofo-Mensah’ın kazanmış gibi göründüğü takaslardan biri, Nick Mullens karşılığında Raiders’a 2024 7. sırasını göndermekti. Ekip, QB2’de bir destek istedi ve gelecekteki bir geç raund göndererek bir tane aldı. Bay Mullens ile işler o kadar iyi gitti ki, o zamandan beri yeni bir anlaşmayla geri getirildi.

Anlaşmayı Minnesota için cazip hale getirmeye yardımcı olan şeylerden biri, Mullens’ın neler yapabileceğini görmüş olmalarıydı. Sezon öncesi dönemde Vikingleri yenen bir takım olan Vegas için oynadı. Böylece ekibin liderliği, QB’yi süper yeni bir ilk elden görüntüledi ve onlara güncel, iyi bilgilendirilmiş bir bakış açısı kazandırmaya yardımcı oldu.

A Titans Trade Tüm Mor Kutuları Keneler
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Myron Mitchell (87) ve Las Vegas Raiders oyun kurucusu Nick Mullens. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Titanlar yaklaşan sezon öncesi programında. Ayrıca, geçtiğimiz günlerde Tennessee ve Minnesota’nın maçtan önce birlikte çalışacaklarını öğrendik. Sonunda, Vikingler, Titanların kadrosundaki yetenekleri keşfetmek ve değerlendirmek için bazı iyi şanslara sahip olacak.

Kwesi Adofo-Mensah, seçtikleri göndermekten bu kadar korkmamasına rağmen, hala güvenebileceği oldukça fazla taslak sermayeye sahip. Bu arada, Tennessee muhtemelen savaş sandıklarında daha fazla kazmayı memnuniyetle karşılayacaktır.

Denico Autry sayfadan fırlayan bir isim. 32 yaşında, kariyerinin sonuna yaklaşıyor, ancak 2022’de 8 çuvallık, 19-QB’lik bir hit sezonunun gururlu sahibi. onu kaybetmeden önceki kasalar (potansiyel olarak).

Yeni bir fırsattan yararlanabilecek genç oyuncular ne olacak? 2021 4. tur seçimi olan Rashad Weaver akla geliyor. Aksi takdirde takım, Minnesota’da Tennessee’de açık olmayabilecek bir rol bulabilecek oyuncular olan diğer derinlik seçeneklerinden etkilenebilir. Örnek olarak Bay Mullens’i düşünün, LV’nin büyük olasılıkla takımlarına girmeyecek olmasına rağmen draft seçimi aldığı biri.

2023 Offseason'da
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, TCO Performance Center’a bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Son bir nokta. Çok uzun zaman önce, Adofo-Mensah Ran Carthon’u övdü. Çift, San Francisco’da birlikte vakit geçirdi. Keşif birliğinde Adofo-Mensah, yeni Titans GM’den özellikle bahsetti: “Etrafımda olması gereken insanları düşünün. Ran Carthon, Mike McDaniel, Robert Saleh, Demeco Ryans. Neden bu sahnede olduğum konusunda hiçbir şans yok.

Millet, NFL’de biriyle ilişki yaşamak önemlidir. Adofo-Mensah, Titans GM’yi biliyor. İş yaparlarsa şaşırmayın.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı Ve Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

2023 NBA Finalleri Maçı Bana Vikinglerin Yapamayacaklarını Hatırlatıyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/rumors/a-titans-trade-ticks/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir