9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun
Oyun kurucu Kyler Murray, 16 Şubat 2023’te Tempe’deki Cardinals eğitim tesisinde düzenlenen bir basın toplantısında Jonathan Gannon’ın Arizona Cardinals’ın yeni baş antrenörü olarak tanıtıldığı sırada ön sırada oturuyor. Nfl New Arizona Cardinals Baş Antrenörü Jonathan Gannon. © Rob Schumacher/Cumhuriyet / USA TODAY AĞI.

Yapmak Sen Minnesota Vikings’in 2023’te Super Bowl kazanacağını düşünüyor musun? Harika – belki yapacaklar.

Ancak bahisçiler inanmıyor ve mor ve altın rengi takıma Kevin O’Connell’in devam sezonu için 8,5 galibiyet tahmini veriyor. Buna göre, Vikinglerin bunu yapması için çok elle tutulur bir şans var. Olumsuz diğer 30 NFL takımı gibi bir fiş kazanın.

9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun

Ve bu, ‘bundan sonra ne yapmaları gerektiği’ anlamına gelen konuşma noktaları, esasen oyun kurucu pozisyonunu hedeflemeyi garanti eden Vikingler’in 2023’teki son maçından sonra ortaya çıkacak. Şimdilik, Kirk Cousins’in 2023’ün sonuna kadar sözleşmesi var – ve o kadar.

Cousins ​​önümüzdeki Mart’ta serbest oyuncu aracılığıyla yürürse – muhtemelen San Francisco 49ers’a – Vikings hayranları, onun için akla gelebilecek her teoriyi ortaya atacak. sıradaki adam QB1’de. Bu olduğunda, bekle Kyler Murray konuşmanın ön saflarında yer almak.

9 Ayda
27 Kasım 2022; Glendale, Arizona, ABD; Arizona Cardinals oyun kurucusu Kyler Murray (1), State Farm Stadium’da Los Angeles Chargers ile karşılaşmadan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Joe Camporeale-USA TODAY Sports.

Murray, Cousins ​​veya ona yakın herhangi bir şey gibi serbest bir oyuncu olmayacak; 2028’in sonuna kadar Arizona’da sözleşmesi var. Ancak garantili nakit parası 2024 sezonundan sonra tükeniyor ve eğer Kardinaller teoride gelecek yıldan sonra devam etmek istiyorsa, takas yoluyla gerçekçi bir yol var.

Arizona neden Murray’i kendi adına iliştirilmiş bu kadar devasa bir sözleşmeyle takas etsin – hatta bunu düşünsün? Basit. Anlaşmayı yazan adamlar artık Kardinaller için çalışmıyor. Genel menajer Steve Keim ve baş antrenör Kliff Kingsbury artık bu unvanlara sahip değiller.

9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun
6 Kasım 2022; Phoenix, AZ, Amerika Birleşik Devletleri; Arizona Cardinals oyun kurucusu Kyler Murray (1), State Farm Stadyumu’nda Seattle Seahawks’a karşı top atıyor. Zorunlu Kredi: Joe Rondone-Arizona Republic Nfl Cardinals, Arizona Cardinals’ta Seahawks Seattle Seahawks’a Karşı

Ayrıca Murray sakatlandı. Geçen Aralık’ta ACL’sini yırttı, Ocak’ta ameliyat oldu ve 2023’ün en az yarısını kaçırması bekleniyor. Tercüme: Arizona, 2023’te kötü oynayacak ve NFL uzmanları, güç sıralamasında Kardinaller’in bodrum katında zaten yaşıyor. Bu, önümüzdeki Nisan ayında yüksek draft seçimlerine yol açabilir.

Üstelik bu, Josh Rosen’i bir sezon sonra çöpe atan aynı franchise. Kingsbury ve arkadaşları, Rosen’den bir yıl sonra görevi devraldı ve 2019’da “adamları” Murray’i hedef aldı. Ancak şimdi, Murray, 2024’ün başında aynı sadakatsizliğin kurbanı olabilir.

Cardinals, 2024’te kendi 1. Tur draft seçimine sahip; takas etmediler. Ayrıca Houston Texans’ın süslü 1. Turunu Will Anderson ticaretinin izniyle elinde tutuyorlar. Kardinaller ve Teksaslılar bu sezon berbatsa – uzun vadeli bir kehanet değil – Arizona, seçmelerde USC’den Caleb Williams ve Kuzey Carolina’dan Drake Maye’yi sergileyen iki 1. Tur seçimine sahip olabilir.

9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun
Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell, 13 Nisan 2023’te Eagan, Minnesota’da Serbest Temsilci Hareketleri, Oyun Kurucuda Gelecek ve 2023 NFL Taslağını Konuştu. Adofo-Mensah ve O’Connell, sırasıyla Ocak ve Şubat 2022’de organizasyona katıldı.

Denklemin Vikingler kısmına geçin ve genel menajer Kwesi Adofo-Mensah’ın önümüzdeki sezon derinlik çizelgesinde boş bir QB1 yuvası olabilir ve Kardinaller çölde Murray dönemini bitirmek ister.

Hepsi mantıklı.

Minnesota, 2023 NFL Draftının başlarında bir oyun kurucu seçmedi. BYU’nun Jaren Hall’unda harcanan 5. Tur piyango bileti dışında, Jaren Hall veya Nick Mullens olarak adlandırılmayan Vikings QB acil durum planı yoktur. Cousins’in serbest kalması durumunda Minnesota’nın bir oyun kurucuya ihtiyacı olacak ve Cardinals satış yapacak.

Ve Murray’in mevcut Vikings bağlantısını veya yarı fandomunu asla unutmayın.


Vikinglerin Sezon Dışı Derecesi Yıldızdan Az

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/in-9-months

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir