8 Yıl Önce Bugün, Vikingler Pek İşe Yaramayan Bir Yol Çizdiler.8 Yıl Önce Bugün, Vikingler Pek İşe Yaramayan Bir Yol Çizdiler

Ted Bridgewater

Sekiz yıl önce, 8 Mayıs 2014’te baş antrenör Mike Zimmer, Minnesota Vikings görev süresinin ilk NFL taslağına katıldı.

Etkinliği, 2021 sezonunun sonuna kadar Minnesota’nın kadrosunda kalan bir adam olan stoper Anthony Barr’ı seçmek için kullandı. Barr şu anda serbest oyuncu.

Barr, övülen Zimmer savunmasına önemli bir katkıda bulunurken, o geceki seçim çerçevesi, oyun kurucu Teddy Bridgewater’ın seçimiydi. Baş döndürücü bir draft süreciyle karşılaşan Lousiville’den bir yoldan geçen Bridgewater, geleceğin Vikings franchise oyun kurucusu olarak seçildi. Bilirsiniz, şu anda bazı taraftarların can attığı aynı tipte bir oyuncu, özellikle Kirk Cousins’in büyüsüne kapılmış olanlar.

2014 sezonuna başlamak için, Matt Cassel, Bridgewater liderlik etmeye hazır olana kadar meşhur bir “yama” seçeneği olarak görev yapan görevdeki QB1 idi. Cassel, New Orleans Saints’de 4. Hafta karşılaşmasında 21 yaşındaki Louisville mezununu harekete geçirerek sakatlandı.

oyuncak köprü suyu
14 Ocak 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Teddy Bridgewater. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Bridgewater, franchise için 28 maça başlayacaktı – yani yaklaşık iki sezon – Minnesota’yı 17-11 (.607) rekoruna götürdü. Tarzı benzersizdi, istatistik tablolarını asla sağlam çıktılarla doldurmaz, ancak maçları kazanmak için gereken sakin bir tavır sergilerdi. Bugüne kadar, sekiz sezonda Bridgewater, geçen yıl Denver Broncos ile tek bir sezonda 15’in üzerinde pas golünü attı.

Ama Vikingler için umut verdi. Hayranlar onun gençliğini, soğukkanlılığını ve üstünlüğünü beğendi. Çoğu, genç istatistik toplamlarının olgunlukla artacağını tahmin etti.

Bunların hepsi 2016 yazında geri alındı. Minnesota, yedi ay önce Blair Walsh’ın kaçırdığı bir golün yılanı tarafından ısırıldı, ancak genel olarak konuşursak, Zimmer’in yeni Vikingleri playoff çekişmesi için programın ilerisindeydi.

Bridgwater’ın yaralanması, Vikingler tarihinin şekillenmesinde şimdiye kadarki en etkili olaylardan biriydi.

ACL yırtılması hem fiziksel olarak Bridgewater için hem de pratik olarak derinlik tablosu için yıkıcıydı – eski genel müdür Rick Spielman’ın kıdemli pasör için Philadelphia Eagles’a 1. Sam Bradford.

8 Yıl Önce Bugün, Vikingler Pek İşe Yaramayan Bir Yol Çizdiler.
Resim Vikings.com’un izniyle

Bradford mor giysiler içinde 17 maç oynadı ve daha sonra yaralanma nedeniyle Bridgewater gibi sarhoş oldu.

Nihayetinde, Bridgewater yaralanması Vikingleri pahalı bir (sermaye sermayesi yoluyla) deney, Case Keenum ve daha sonra Kirk Cousins ​​için Bradford’a itti.

Zimmer, Bridgewater’ın oyun stiline hayrandı, hücumda “yeterince” yaparken top kayıplarını en aza indirdi. Bu arada, o günlerde, Zimmer’in savunması gerisini halletti ve rakipleri kesinlikle boğdu.

“Ya Bridgewater dizini hiç kırmasaydı” tartışması, Minnesota spor tarihinin en büyüleyici tartışmalarından biridir ve bu güne kadar devam eden bir tartışmadır. ted kafalar hala var. Bununla birlikte, Viking kariyerinden sonra diğer beş takıma giriştikten sonra Bridgewater’ın geçmişe bakıldığında Minnesota’yı Vaat Edilmiş Topraklara götürmesi pek olası değildi. “O kadar iyi” olsaydı, 2020’de olduğu gibi Carolina Panthers’a girerdi ve işi asla bırakmazdı.

Yine de o, Vikinglerin kurtarıcı yüklü planıydı. Ve sekiz yıl önce bugün, Vikings hayranları uzun süredir devam eden oyun kurucu sekseklerinin bittiğini düşündüler. Gerçekte, Bridgewater kaldırımdaki tebeşirle çizilmiş başka bir kareydi.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/8-years-ago-today-the-vikings-plotted-a-path-that-didnt-quite-work-out

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir