8.5 Galibiyet, Şimdiye Kadarki En İyi Vikings Draft Seçimi, 5. Hafta Hoşçakal8.5 Galibiyet, Şimdiye Kadarki En İyi Vikings Draft Seçimi, 5. Hafta Hoşçakal

Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Sendikasyon: Enquirer.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 6 Mayıs sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Vikingler, spor kitaplarına göre 8,5 oyun kazanmak için belirlendi. Neden saygı görmüyorlar?

8.5 Galibiyet, Şimdiye Kadarki En İyi Vikings Draft Seçimi, 5. Hafta Hoşçakal
26 Eylül 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins.Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

A: Kirk Daniel Kuzenleri – cevap.

Kuzenler, bir NFC Şampiyonası ve ötesine geçene kadar sonsuza dek Derek Carr, 2021 öncesi Matthew Stafford veya Andy Dalton tipi olarak görülecektir. Eli Manning de savunması onu şampiyonluğa taşıyana kadar ortalamanın üzerinde bir soyadıyla ortalama bir oyun kurucuydu.

Bahisçiler veya güç sıralaması yazan kişiler takımları incelediklerinde, kuzenler girişime liderlik eden isim ve ekibinin tavanını sekiz veya dokuz galibiyet olarak yorumlayın.

Bu itibarı düzeltmek Cousins’a ve takım arkadaşlarına kalmış.

S: Şimdiye kadarki en iyi Minnesota Vikings draft seçimi kim?

8.5 Galibiyet, Şimdiye Kadarki En İyi Vikings Draft Seçimi, 5. Hafta Hoşçakal
Burns, Viking Muhafızları Randall McDaniel’i Tebrik Ediyor

A: Bu, Fran Tarkenton, Alan Page, Carl Eller, Randall McDaniel ve Randy Moss arasındadır (Moss’un takımdaki uzun ömürlülüğü Tarkenton, Page, Eller ve McDaniel’e kıyasla cılız olmasına rağmen).

Muhtemelen Randall McDaniel’dir.. Franchise tarihindeki herhangi bir Vikings oyuncusundan daha fazla 1. Takım All-Pro seçimine (yedi) ve Pro Bowls’a (12) sahiptir.

Ama o saldırgan bir yan hakemdi, bu yüzden hayranlar böyle bir konuşmada onun adını duyduklarında çoğunlukla “oh, harika” diyorlar. Kitlelerin çoğu Moss, Tarkenton veya Page derdi.

S: Londra gezisi nedeniyle Vikinglerin erken bir veda haftası geçirmesi garanti mi?

Londra
Londra

C: Neredeyse garantili, evet.

Londra’da oynayacak son 22 takımdan 21’i İngiltere gezisinden hemen sonra bir veda haftası ile karşılaştı. 2021 Miami Dolphins, nedense aykırıydı.

Hem Azizler hem de Vikingler, muhtemelen 2022’de 5. Hafta baylara sahip olacaklar.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

8.5 Galibiyet, Şimdiye Kadarki En İyi Vikings Draft Seçimi, 5. Hafta Hoşçakal
Kaynak : https://purpleptsd.com/questions-answered-8-5-wins-best-vikings-draft-pick-ever-week-5-bye/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir