7 Takımlı Playoff Formatının 3. Yılı Olacak, Bu yüzden Minnesota’nın Hızlandırılması Gerekiyor7 Takımlı Playoff Formatının 3. Yılı Olacak, Bu yüzden Minnesota'nın Hızlandırılması Gerekiyor

23 Aralık 2018; Detroit, MI, ABD; Ford Field maçından sonra Detroit Lions oyun kurucu Matthew Stafford (9) ve Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8). Zorunlu Kredi: Tim Fuller-USA TODAY Sports

2019 sezonu oldukça güçlüydü. 10-6’lık bir rekor, playoffların açılış turunda Minnesota Vikings’in Saints karşısında heyecan verici bir galibiyete yol açtı. Gerçekten cansız bir 2018 (8-7-1 rekoru) ile gelen 2019, ileriye doğru güçlü bir adımı temsil etti. Ne yazık ki ekip, Spielman-Zimmer-Cousins ​​Liderlik Üçlüsü altında bir sonraki adımı asla atamadı. Genişletilmiş playoff formatı bile yardımcı olmaya yetmedi.

2022 sezonu, NFL’nin ekstra bir playoff takımı getirdiği üçüncü sezon olacak. İki joker takım yerine, her konferans üç alır. 2020’de Bears, sönük bir 8-8’lik rekorla girdi. Geçen yıl, Eagles 9-8’de girdi. Minnesota, .500’lük bir takımı ve .500’ün biraz üzerinde bir takımı sıçrayamadı.

Şimdi, Vikingler yıla bir Adofo-Mensah-O’Connell-Cousins ​​Leadership Trinity ile girecekler. Dramatik bir şey olmadıkça ne GM ne de HC hiçbir yere gitmiyor. Her ikisi de, sahiplerine çözümün bir parçası olduklarını göstermek için en az üç veya dört yıl alacaktır.

Kuzenler ise bir süredir buradalar. İki yıllık uzatmayı imzaladığını biliyorum, ancak takım gelecek sezonda gerçekten yeniden inşa etmeye başlayabilir. Bu yeniden yapılanmanın bir kısmı, Cousins’tan ayrılmayı, takas yasağına sahip olduğu için kabul ettiği bir takıma takas etmeyi içerebilir.

Üstelik NFC, önemli ölçüde daha az tehlikeli görünüyor. Ayılar ve Aslanlar’ın 2022’de başarı şansı yok. Packers hala tümenlerin favorisi ancak Davante Adams’ı kaybetmek büyük vurmak. Russell Wilson artık Seattle’da değil ve Carolina, New Orleans ve Atlanta gibi takımlar için bolca QB soruları var.

Başka bir deyişle, Minnesota Vikings’in playofflara doğru makul bir yolu var. Green Bay dokunulmaz değil ve daha geniş rekabet geçmiş sezonlar kadar sağlam görünmüyor. 7 takımın yer aldığı bir playoff’a girememek, mevcut yetenek göz önüne alındığında Minnesota için büyük bir başarısızlık olur. Bu sezon yeniden yapılanmaya başlayabilirlerdi, ancak bir kez daha gitmek için bu seçenekten kaçındılar. Playofflardan daha az bir şey ve sonra aslında rekabet playofflarda başarısızlıktır.

7 Takımlı Playoff Formatının 3. Yılı Olacak, Bu yüzden Minnesota'nın Hızlandırılması Gerekiyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/itll-be-year-3-of-the-7-team-playoff-format-so-minnesota-needs-to-step-up/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir