6. Haftadaki Yunuslar Oyunu Vikingler İçin Biraz Funky6. Haftadaki Yunuslar Oyunu Vikingler İçin Biraz Funky
9 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; Miami Dolphins oyun kurucu Skylar Thompson. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in 6. Hafta boyunca beklentileri artan bir Miami Dolphins takımıyla karşılaşması gerekiyordu. Koşullar değiştikçe, taraftarlar her iki taraf için de farklı bir gerçeklik görmek için Florida’ya seyahat edebilir.

Kevin O’Connell’in kulübü 2022’de Kuzey NFC’ye liderlik eden pek çok satış noktasında yoktu. Bununla birlikte, Vikingler, her bir tümen rakibiyle bir hamle yaparak, US Bank Stadyumu’nda servis ve ev sahibi avantajını korudu. Şimdi, başlangıçta onları bir underdog olarak kabul edecek bir oyunla başlayarak, bölümün dışında yedi haftalık takımlara başlıyorlar.

Philadelphia Eagles’a karşı hantal olmasına rağmen, Minnesota haftalık maçlarının daha iyi kısmı için baskın görünüyordu. İlk yıl baş antrenörü Mike McDaniel’in altında seyahat ve yeteneklerin ortaya çıkması göz önüne alındığında Miami hala zorlu bir sınav olmalı, ancak son haftalar South Beach’e birçok talihsizlik getirdi.

Yunusların Adı Başlangıç ​​​​QB'ye Karşı Vikingler
18 Eylül 2022; Baltimore, Maryland, ABD; Miami Dolphins baş antrenörü Mike McDaniel. Zorunlu Kredi: Tommy Gilligan-USA TODAY Sports.

Bir Perşembe Gecesi Futbolu yarışması sırasında, NFL dünyası, Dolphins’in çok belirgin bir sarsıntı meydana geldikten sonra franchise oyun kurucularını tekrar merkeze koymasını izledi. Bir hafta sonra, Tua Tagovailoa tekrar yere çarptı ve birkaç hafta içinde ikinci beyin sarsıntısını yaşadı. Yeterince iyileşmek için uygun bir dönem olması umuduyla rafa kaldırılan Yunusların ayarlamalar yapması gerekiyordu.

Tua’yı yedeklemek, eski Vikings franchise umutlu temel taşı Teddy Bridgewater’dır. Geçen hafta New York Jets’e karşı, Bridgewater’ın kendisi bir sarsıntı geçirdi ve NFL’nin başka bir Tagovailoa durumunun tekrar olmamasını sağlamak için gerekli değişiklikleri yapmasının ardından kendini yenilenen protokolde buldu. Bu, ilk NFL başlangıcını yapmak için 7. turda Skylar Thompson’ı sıraya koyuyor.

Bariz, ideal olmayan senaryo göz önüne alındığında, Vikinglerin eksiksiz bir oyun oynamak için bir fırsatı daha var. Thompson, Miami’nin oynayacağından umutlu olmasına rağmen, yıldız çapında alıcı Tyreek Hill’den yoksun olabilir. Yine de, kimse hazır olduğunu söylemeden çok önce bir duruma giren genç bir sinyalci. Vikingler bu noktaya kadar defansif olarak test edildi ve çoğunlukla kırılmadan eğildiler.

Vikingler, eşleşmelerinin çoğunda güçlü bir şekilde ortaya çıkan sağlam bir iş çıkardılar, ancak tam 60 dakika boyunca eksik olan bir katılım seviyesi oldu. Hill ve Jaylen Waddle ile köşelere yardım etmesi için Thompson’a baskı yapmak şart. Koşu oyununu oynamak ve eski Kansas Eyaleti oyun kurucusunu oyun oynamaya zorlamak Ed Donatell’in oyun planı olmalı.

6. Haftadaki Yunuslar Oyunu Vikingler İçin Biraz Funky
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Bill Streicher-USA TODAY Sports.

Gerçekçi olmak gerekirse, Cousins ​​bu yılın 4. çeyreğinde ne kadar iyi olursa olsun, Minnesota onu maç kazandıran sürüşlere zorlamaya devam etmeyi tercih etmeyecek. Liderler geliştirirken, bu ekibin onları sürdürebilecek bir yetenek gösterebilmesi gerekir. Futbolun her iki tarafında da bir kontrol süreci olamaz ve Vikingler büyük veya erken liderlere sıçrarsa O’Connell hücum oyun planını değiştiremez.

Dolphins’e karşı oynanan bu oyun, bir mazlum ya da savurganlık durumundan, Minnesota’nın kazanması gereken bir duruma dönüştü. Bunu inandırıcı bir şekilde yapmaları gerekiyor ve etrafındaki koçluk veya yetenek ne olursa olsun, Thompson’ın farlardaki geyik oyun kurucu gibi görünmesi gerekiyor.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Ted Schwerzler, Twin Cities’den Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan bir blog yazarıdır. üzerinde aktif heyecan ve haftalık yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej sporcusu ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı bir tutkuyla kaplamak her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/dolphins-game-changes-situations-on-minnesota

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir