5. Hafta Zaferinde Bir Çift Viking Çaylak YaralandıDustin Baker'ın 2022 Vikings Tahminleri
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geri koşan Ty Chandler (32) Minnesota Vikings bekçisi Ed Ingram ile kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings çaylakları için yıla zor bir başlangıç ​​oldu. Pazar günü, Vikinglerin çaylaklarından birkaçı daha yaralandı.

Maçın ardından Kevin O’Connell medyayla bir araya geldi. Açılış konuşmasında, biri çaylaklarından birkaçının durumu olan birkaç konuya değindi: “Size birkaç sakatlık hakkında hızlı bir güncelleme yapmak istiyorum. Ty Chandler’ın baş parmağı kırıldı ve dışarı çıkacak. Size zaman çizelgesi açısından bilgi vereceğiz, ancak bunu düzelteceğiz ve sonra Akayleb Evans sarsıntı protokolünde.”

Kısa bir süre sonra O’Connell, Minnesota’nın “her şeyi protokol açısından izleyeceğini” ve önceliğin Evans’ın sağlığı olduğunu ve “oyuncunun çıkarına en uygun olanı” yaptığını belirterek devam ediyor.

Oyuna girerken, Vikingler alıcısızdı Jalen Nailor ve Andrew Booth Jr.. Lewis Cine’nin 4. hafta Saints’e karşı sakatlığı nedeniyle forma giyemediğini de unutmamalıyız. Her ne pahasına olursa olsun, O’Connell, Cine’nin “dün gece İkiz Şehirlere geri döndüğünü” ve güvenliğin “çok iyi durumda” olduğunu not etti.

Bu kadar çok Viking çaylağının yaralanmış olması talihsiz bir gerçek. Kwesi Adofo-Mensah son draftta 10 seçim yaptı. 5’i şu anda sakatlık yaşıyor.

Cine – ilk seçimi – bu sezon artık oynamayacak. Booth – ikinci seçimi – zar zor oynadı, ancak umarım yakında sahaya geri döner.

Ed Ingram başlangıç ​​sağ koruyucusu oldu, yani bu olumlu. Takımın derinliği, Evans, Chandler ve Nailor’daki yaralanmalarla birlikte yakın zamanda bir darbe aldı. Evans, savunmada sahaya çıkmak için bir fırsat bile elde etmişti, bu da dördüncü raund için kayda değer bir başarıydı. İnşallah bir an önce %100’e döner.

Çoğu durumda, çaylakların özel takımlara katkıda bulunmalarına ve daha sonra topun derinliklerinde olmalarına güveniliyordu. Yine de, bu kadar çok kişinin bir kenara atılması gerektiğini görmek cesaret kırıcı. İlk olarak, incinmenin üstesinden gelmeye ihtiyaç duyarak NFL kariyerine başlamanın zorluklarını ve bireyleri düşünüyoruz. İkincisi, takımın dayanacağını düşündükleri oyunculara sahip olmadığını düşünüyoruz.

Her şey düşünüldüğünde, Vikinglerin kadrosu oldukça sağlıklıydı, umarım yılın geri kalanında devam edebilecek bir trend. Yine de Vikings çaylaklarından birkaçı yaralandı, bu yüzden hepsinin tam sağlıklarına kavuştuğunu görmek isteyeceğiz.

Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/a-pair-of-vikings-rookies-were-injured-in-week-5-victory

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir