49ers WR, Vikings’in Tarihi Geri Dönüşüne Hayran Kaldı49ers WR, Vikings'in Tarihi Geri Dönüşüne Hayran Kaldı
4 Aralık 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcı Jauan Jennings (15), Levi’s Stadium’da Miami Dolphins’e karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Sergio Estrada-USA TODAY Sports

Geçen Cumartesi iki takım 15. Haftada karşı karşıya gelirken tüm NFL dünyasının gözleri Indianapolis Colts ve Minnesota Vikings’e dikildi. Bunun nedeni, o sırada yapılacak başka bir eylem olmamasıydı. Vikingler 33-0’lık bir açıktan geri dönerken NFL, NFL tarihindeki en büyük geri dönüşle muamele gördü. Vikings’in tarihi geri dönüşü, oyunla ilgili düşüncelerini Vikings ekibiyle paylaşan 49ers WR Jauan Jennings’i hayrete düşürdü. Damon ve Ratto Gösterisi üzerinde Audacy’nin 95-7 Oyun.

“Harikaydı, inanamadım. Adamların işlerine neler kattıklarını bilmek bile onlar için mutluluktan başka bir şey olamazdı. Eve dönüşlerinde harika bir uçuş geçirdiklerini biliyorsun. Sadece bunun bizim için bir olasılık olmadığını bilin.”

Jauan Jennings, Vikings’e 33 sayılık geri dönüş yaptı

Jennings’in Vikingler hakkında 5:52’de başlayan yorumlarının tamamını dinlemek için yukarıdaki bağlantıya bakın. Gösteri sırasında, 49ers geniş alıcı ayrıca QB Brock Purdy, baş antrenör Kyle Shanahan ve Tennessee’deki üniversite günleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

49ers WR, Vikings'in Tarihi Geri Dönüşüne Hayran Kaldı
27 Kasım 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcısı Jauan Jennings (15), Levi’s Stadium’da ikinci çeyrekte New Orleans Saints güvenliği Tyrann Mathieu’nun (32) yanında bir gol yakaladı. Zorunlu Kredi: Cary Edmondson-USA TODAY Sports

Jennings şu anda 10-4’te oturan ve Seattle Seahawks’a karşı 15. Hafta galibiyetlerinin ardından NFC West bölümünü perçinleyen bir 49ers takımı için WR3. Derinlik çizelgesinde Deebo Samuel ve Brandon Aiyuk’un arkasında, üçüncü yıl alıcısı 48 kez hedef alındı ​​ve 339 yarda 30 pas ve bir gol yakaladı.

Tennessee Üniversitesi’nde beş yıl oynadıktan sonra Jennings, 2020 Draft’ın yedinci turunda 217. genel seçimle 49ers tarafından seçildi. Gönüllü olarak 146 resepsiyon, 2153 yarda ve 18 gol kaydetti.

Jennings, kariyerinin ilk sezonunu 49ers antrenman takımında geçirdi ve 2020 çaylak sezonunda tek bir maçta yer almadı. Ardından 2021’de 16 maç boyunca 24 yakalama, 382 karşılama yardası ve 5 gol atarak sahneye çıktı. İlk kariyerine 10. Haftada Rams’a karşı başladı. Yeni kurulan WR3, Niners için üç playoff maçında da yer aldı ve 43 yarda 6 yakalama kaydetti.

49ers WR, Vikings'in Tarihi Geri Dönüşüne Hayran Kaldı
4 Aralık 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcı Jauan Jennings (15), Levi’s Stadium’da Miami Dolphins’e karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Sergio Estrada-USA TODAY Sports

Şimdi, 2022’de, Wild Card turunda her iki takım için de bir felaket olmazsa, 49ers ve Vikingler, playoffların Tümen turunda karşılaşmak için bir çarpışma rotasında görünüyor. Şu anda Vikingler 11-3’te 2. sırayı elinde tutuyor, ancak 49ers 10-4’lük rekorlarıyla peşlerinden koşuyor.

Jennings’in Vikinglerin onlara karşı tarihi bir geri dönüş yapamayacağına olan güveni, özellikle 49ers’ın son haftalarda nasıl oynadığı göz önüne alındığında kesinlikle haklı. Son üç haftada rakiplerini toplamda 89-37 geride bıraktılar ve maç başına ortalama 17,3 sayı kazandılar.

49ers WR Jauan Jennings
27 Kasım 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcısı Jauan Jennings (15), Levi’s Stadium’da ikinci çeyrekte New Orleans Saints’e karşı bir gol yakaladıktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Cary Edmondson-USA TODAY Sports

Şu an itibariyle San Francisco, Wild Card Round’da New York Giants’ı ağırlayacak, Vikingler ise sezon bugün biterse Washington Commanders ile oynayacak. Bundan sonra, Jennings’in Vikinglere karşı takımına olan güveninin geri gelip gelmediğini öğrenebiliriz.

16. Hafta NFL Seçimleri: Vikingler İyi Zamanları Devam Ettirecek mi?

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/49ers-wr-amazed-vikings-comeback/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir