49ers Kaybı Taze Kirk Cousins ​​Ticaret Teorilerini AteşlediKirk Cousins ​​Ödülü Kazandı
Kirk Kuzenleri

San Francisco 49ers yoktu hiç 2022 NFC Şampiyonası’nın ortasında sağlıklı oyun kurucular. Trey Lance birkaç ay önce yaralandı, Jimmy Garoppolo Aralık’ta ayağını kırdı, Brock Purdy Pazar günü Philadelphia Eagles’a karşı UCL’sini yırttı ve usta kalfa Josh Johnson yaklaşık bir saat sonra beyin sarsıntısı geçirdi.

Harikalar.

Buna göre Kartallar, 49ers’ı 31-7 yendi, çünkü rakibin oyun kurucusu olmadığında böyle olur.

49ers Kaybı Taze Kirk Cousins ​​Ticaret Teorilerini Ateşledi

Oyun kurucu Kirk Cousins ​​sonsuza kadar 49ers baş antrenörü Kyle Shanahan ile bağlantılı olduğundan, bu elbette Minnesota Vikings’i etkiliyor. İkisi uzun zaman önce Washington’da birlikte çalıştı ve her sezon dışında insanlar “Cousins ​​to 49ers” what-if davulunu çalıyorlar.

2023 sezon dışı da farklı değil. Bu sefer spekülasyon Trey Lance’i içeriyor.

49ers Kaybı Yeni Tutuştu
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

VikingsBölgesi AJ Mansour, NFC Şampiyonasından sonra Cousins-49ers fikrini keşfetti. Mansour, “San Francisco 49ers’ın şu anki baş antrenörü olan Kyle Shanahan, oyun kurucularla çalışma ve geliştirme becerisiyle tanınıyor. Pozisyona olan tutkusu, hücumu yönetme şeklinden ve genel menajer John Lynch tarafından cezalandırıldığına dair işaret verenlere verdiği sarsılmaz destekten belli oluyor. Shanahan’ın kalbinde her zaman özel bir yeri olan oyun kuruculardan biri de Kirk Cousins.”

Şimdilik QB1 Brock Purdy’nin yaralanması küçük olmadığından olay örgüsü Pazartesi günü de yoğunlaştı. ESPN’ler Adam Schefter tweet attı“Brock Purdy, kaynak başına onu altı ay kenara çekecek yırtık bir UCL yaşadı.”

Altı ay. Bu, 49ers’ı sezon dışında tamamen şüpheye düşürür, çünkü franchise şimdi sakatlanmış bir Purdy’ye işini sürdürme şansı verip vermeyeceğine veya 2022’ye giden plan olan Lance’e geri dönüp dönmeyeceğine karar vermelidir.

49ers Kaybı Taze Kirk Cousins ​​Ticaret Teorilerini Ateşledi
11 Eylül 2022; Şikago, İllinois, ABD; San Francisco 49ers’ın oyun kurucusu Trey Lance (5), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Purdy’nin iyileşme zaman çizelgesi, onu Ağustos ayının başında sahaya geri döndürür. Bu, 49ers’ın Purdy ve Lance arasında bocalaması için altı ay, Cousins ​​için teorik bir takasa karar vermek için yaklaşık iki ay veya bir beklenmedik durum planı olarak Jimmy Garoppolo’nun rolünü incelemek için belirsiz bir süre.

SKOR Kuzey gönderildi iki defa Kuzenlerin olası bir ayrılışından heyecan duyduğu belli olan Kuzenleri takas etme fikri hakkında. İlki Pazartesi sabah 9:40 civarında:

Ve ardından yaklaşık üç saat sonra konuyla ilgili bir şovun tam bağlantısı:

Shanahan bağlantısı, Kuzenlere olan yakınlığı nedeniyle her zaman doğrulanmıştır. 2021 yılında, 49ers teknik direktörü söyledi, “Örnek erkeğimin Kirk Cousins ​​gibi biri olduğunu söylemek için. Demek istediğim, herkes benim Kirk’le olan geçmişimi biliyor. Onu Washington’da 4. turda draft ettik.”

49ers Kaybı Taze Kirk Cousins ​​Ticaret Teorilerini Ateşledi
3 Ekim 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers başantrenörü Kyle Shanahan, Levi’s Stadium’da Seattle Seahawks’a karşı oynanan maçtan önce sahada yürüyor. Zorunlu Kredi: Darren Yamashita-USA TODAY Sports.

“Ona üç maç koçluk yaptım. Sonra kovulduk, ben ayrıldım, onu alma şansımız olur diye düşündüm. [in San Francisco] ve bir yıl önce Jimmy gelene kadar onun serbest oyuncu kadrosunda olmasını çok isterdim. Çünkü tıpkı Minnesota’da olduğu gibi onunla kazanabileceğimizi düşündüm,” diye ekledi Shanahan.

Genel olarak burası tanıdık bir yer. Cousins’in kontratı bitene veya takas edilene kadar insanlar San Francisco’da Cousins ​​hakkında sohbet edecekler. Dedikodu için bir mıknatıs.


NFL'nin Devasa 20 Kişilik QB Atlıkarıncasının Her Üyesi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/49ers-loss-ignites-fresh

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir