49ers Hayranları Vikinglerin Günahlarından Ders Alamadılar49ers Hayranları Vikinglerin Günahlarından Ders Alamadılar
1 Ocak 2023; Cennet, Nevada, ABD; San Francisco 49ers taraftarları, Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders’a karşı berabere kalan bir maçın sonunda San Francisco 49ers’ın yer şutörü Robbie Gould’un (9) şutunu kaçırmasının ardından tepki gösterdi. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

NFC Şampiyonası haftası ve Philadelphia Eagles, bu Pazar Super Bowl rıhtımı ile San Francisco 49ers’ı ağırlayacak.

Philadelphia en son bir konferans maçına ev sahipliği yaptığında, Minnesota Vikings’i 38-7 yenmişti. Etkinlikten iki gün önce, 49ers hayranlarının veya tek bir haydut hayranının Vikinglerin geçmişinden günahları yeniden yarattığı görülüyor.

49ers Hayranları Vikinglerin Günahlarından Ders Alamadılar

DiBirds BlogEagles temalı bir web sitesi, bu resmi gönderdi Cuma günü Twitter’da ve fotoğraf sahnelenmedikçe veya uydurulmadıkça, San Francisco hayranları Phildalephia’nın sevgilisine 49ers kıyafeti giydirdi. Kayalık heykel.

49ers Hayranları sadece
Philadelphia’daki Rocky Heykeli, görünüşe göre 49ers hayranları tarafından aksesuarlarla donatıldı. Kartallar, 2022 NFC Şampiyonasında 49ers’ı ağırladı.

Kartallar, 49ers’ı yenmek için 2,5 puanlık favoriler – yayılma yoluyla oldukça standart iç saha avantaj puanları – ve altı sezonda ikinci Super Bowl’a yükseliyorlar.

49ers için “sorun”, Vikings hayranlarının temelde aynı şeyi Rocky heykeliyle yapması ve heykel yüzlerinde patlayarak beş yıl önce Nick Foles ve Eagles’a yenilmesi. 49ers hayranlarının bunu bilip bilmediği veya umursamadığı merak edilebilir.

49ers Hayranları Vikinglerin Günahlarından Ders Alamadılar
Ocak 2018’de Rocky heykelini süsleyen Vikings Fans. Kartallar daha sonra 2017 NFC Şampiyonası’nda Vikingleri 38-7 yendi.

Sosyal medya kullanıcıları, Eagles’ın gösteri için hızlı bir intikam aldığı 2017 NFC Şampiyonası’nı anımsamakta gecikmedi. @TheSonicFan24 veya Twitter’da Nathan D, “Geçen hafta 38-7’ydik. Bu hafta elimizde bu var. 2017’nin NFCCG’si için pek çok hatırlatma alıyorum ve bunun nasıl gittiğini hepimiz biliyoruz.”

@ustaHowie veya Christian Schultz yanıt olarak tweet attı, “Bazı hayran kitlesinin bunu yaklaşık 5 yıl önce denediğini ve ardından 38-7 maçında suratlarına yumruk attığını hatırlıyorum.”

Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?
Eagles Oyun Kurucu Nick Foles, 13 Ocak 2019 Pazar günü New Orleans’ta New Orleans Saints ile Philadelphia Eagles arasındaki NFC tümen playoff futbol maçını takip ediyor.. © SCOTT CLAUSE/USA TODAY Network.

Kartallar normal sezonda NFC’ye hakim oldu, QB1 Jalen Hurts sakatlandığında biraz geriledi ve şimdi tüm misketlerde bir şans için 49ers’ı geride bırakmaya çalışıyor. 2022 Philadelphia takımının gerçekten hiçbir zayıflığı yok. Bu arada 49ers, playofflar da dahil olmak üzere üst üste 12 maç kazandı ve Christian McCaffrey takasından sonra sezonlarını tamamen değiştirdi. San Francisco, Kansas City Chiefs karşısında McCaffrey ile ilk maçını kaybetti – bu Chiefs de bu hafta sonu futbol oynuyor – ama o zamandan beri kaybetmedi.

Yangını daha da fazla körüklemek için – en azından sosyal medya açısından – bu üzerinde oynanmış film, bu hafta sonlarında sosyal medyada dolaşıma girdi ve Rocky tüzüğü ile aynı damarda.

49ers Hayranları Vikinglerin Günahlarından Ders Alamadılar
49ers Hayranları Vikinglerin Günahlarından Ders Alamadılar 8

Brock Purdy, 13. haftada San Francisco’dan sakatlanan Trey Lance ve Jimmy Garoppolo’nun yerini aldı ve takımı üst üste sekiz maç kazandı. Kazan ya da kaybet, Purdy muhtemelen 2023’te QB1 görevlerini güvence altına almak için yeterince şey yaptı, ancak Lance itiraz edebilir.

49ers ve Eagles, sezon sonrası tarihinde sadece bir kez oynadılar ve San Francisco 1996’da 14-0’lık bir skorla galip geldi.


Umut Veren Viking Bir Zamanlar Hoşçakal Dediğinde Görünüyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/49ers-fans-just

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir