4 yıldızlı S Kenton Kirkland resmi ziyareti


Dört yıldızlı güvenlik Kenton Kirland anlattı 247Spor o Florida, Gürcistan ve Florida Eyaleti, şu anda ondan resmi bir ziyaret almak için en iyi konumda. Timsahlar en son Kirkland’ı Turuncu ve Mavi maçları için 14 Nisan’da ağırlamıştı.

Kirkland, yakındaki Jacksonville, Florida’dan geliyor. 247Sports bileşik sıralaması, onu ülke çapındaki en iyi 354. oyuncu ve pozisyonundaki en iyi 31. oyuncu olarak gösteriyor. Amcası 1991’de Florida’da All-SEC defans oyuncusu olan Ephesians Bartley olduğu için Timsahlar mirasından biri olarak kabul ediliyor.

Bataklığa yaptığı son ziyarette, baş antrenör Billy Napier’in programı tersine çevirmek için doğru koç olduğuna inandığını söyledi. Kirkland, defansif arka antrenör Corey Raymond ve yardımcı savunma koordinatörü ve güvenlik koçu Patrick Toney’nin oyuncu geliştirme sicilinden etkilendiğini de sözlerine ekledi.

Resmi ziyaretlerini ne zaman yapacağından emin değil ama kesinlikle Gators’a gideceğini söyledi. Florida, Florida Eyaleti ve Georgia’nın yanı sıra Kirkland, Kentucky, UCF’nin, Alabama ve Clemson Onunla iletişim kuran diğer okullar var.

Bizi takip et @GatorsWire Twitter’da ve sayfamızı beğenin Facebook Florida Timsahları haberlerinin, notlarının ve görüşlerinin devam eden kapsamını takip etmek.

Düşüncelerinizi bize bildirin, aşağıdaki hikayeye yorum yapın. Bugün sohbete katılın.
Kaynak : https://gatorswire.usatoday.com/2022/05/03/florida-football-recruiting-kenton-kirland-official-visit/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir