4 yıldızlı OL Paki Finau, Washington futboluna bağlılığını açıkladı


Washington, geçen sezon kolej futbolunun en büyük sürprizlerinden biriydi. Önceki baş antrenör Jimmy Lake altında 4-8 gittikten sonra, Huskies ilk yılında Kalen DeBoer altında 11-2 kazandı. Washington’un kilit oyuncularının çoğu, kadronun çekirdeğini başka bir koşu için bir arada tutarak NFL taslağı için açıklama yapmamaya karar verdiğinden, yükselişleri 2023’e kadar devam edecek.

Bu yıl sahada nasıl performans gösterirlerse göstersinler, bu iyi hisleri sürdürmek ve uzun vadeli bir Pac-12 yarışmacısı oluşturmak, işe alım departmanında bazı kazanımlar gerektirecektir. Bu konuda Washington taraftarları için iyi haberler var: Dün, Oak Hills (Calif.) dört yıldızlı saldırgan yan hakem Paki Finau Huskies’e olan bağlılığını açıkladı.

4 yıldızlı OL Paki Finau, Washington futboluna bağlılığını açıkladı

@pakifinau53 aracılığıyla

Grafiğin yanı sıra Finau bir açıklama paylaştı. Twitter hesabında:

“Bu işe alım sürecinde bana zaman ve çaba harcayan tüm okullara ve koçlara teşekkür etmek istiyorum, her şey için gerçekten minnettarım! Bununla birlikte, zor bir karar olsa da, ailem ve yakın velilerle konuştum, Washington Üniversitesi’ne olan bağlılığımı duyurmak istiyorum! #GoDAWGS”

247Sports sıralamasına göre, Finau (1.94 boyunda, 265 pound) kendi sınıfındaki dahili hücum görevlileri arasında 11. sırada. Kaliforniya’da genel olarak 24 numara ve ulusal olarak No. 216. teklifleri vardı diğer 25 programdanArizona, Arizona Eyaleti, Cal dahil, oregon ve Washington Eyaleti.

Finau’yu ekledikten sonra, Washington’un 2024 sınıfının üç katı taahhüdü var ve 57. sırada ülkede.

Daha fazla futbol hikayesi

İşe Alım Özeti: 10 önemli hafta sonu taahhüdü

LSU’nun 2023’ün en iyi 10 çalışanı
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/washington-lands-commitment-from-4-star-ol-paki-finau

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir