4 Yeni Viking Resmi Olarak Mecliste4 Yeni Viking Resmi Olarak Mecliste
Çaylak mini kampında Minnesota Vikings köşe bağı Mekhi Blackmon’ın 2023 NFL Draftında seçildikten sonra bir Viking olarak ilk antrenmanından öne çıkanlar. Blackmon, 2023 NFL Taslağı’nın 3. Turunda Minnesota tarafından seçilen USC’den bir korner oyuncusu.

Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, USC çapında oyuncu Jordan Addison tarafından yönetilen bir etkinlik olan 2023 NFL Draft’tan altı yeni çaylağı karşıladı.

Franchise, topun her iki tarafından üçer tane olmak üzere, hücum ve savunma oyuncularını eşit bir şekilde seçti.

4 Yeni Viking Resmi Olarak Mecliste

Ve geçen haftanın sonları itibariyle, dört yeni Viking resmi olarak eve geldi ve çaylak mini kamp ile çaylak anlaşmalarını imzaladı.

4 Yeni Viking
5 Kasım 2022; Los Angeles, Kaliforniya, ABD; USC Trojans defans oyuncusu Mekhi Blackmon (6) ve defans oyuncusu Raesjon Davis (9), ikinci yarıda Los Angeles Memorial Coliseum’daki United Airlines Field’da California Golden Bears’a karşı kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kiyoshi Mio-USA TODAY Sports.

Bu oyuncular şimdi sözleşmeli çaylak anlaşmalarında önümüzdeki dört yıl boyunca:

  • Meki Blackmon (CB) (3. Tur)
  • Jay Ward (S-CB) (4. Tur)
  • Jaquelin Roy (DT) (5. Tur)
  • Yaren Salonu (QB) (5. Tur)

Yakında iki kişi daha imzalayacak:

  • Ürdün Addison (WR) (1. Tur)
  • DeWayne McBride (RB) (7. Tur)
4 Yeni Viking Resmi Olarak Mecliste
13 Ocak 2020; New Orleans, Louisiana, ABD; LSU Tigers köşe bağı Jay Ward (16), Mercedes-Benz Superdome’daki Kolej Futbolu Playoff ulusal şampiyonluk maçında Clemson Tigers’a karşı. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Vikings çaylak mini kampı, tüm oyuncular için zorunlu mini kamptan bir ay önce yeni gelenlerin alışması için 90 dakikalık bir oturum olan Cuma günü başladı. Addison henüz bir çaylak anlaşması imzalamamış olsa da, baş antrenör Kevin O’Connell performansını öne çıkardı“Jordan, onu draft ettiğimizden beri biraz Zoom üzerinden görüşüyor, belli ki kurallar çerçevesinde.”

“Bugün sahadaki pek çok oyuncudan biraz önde olduğunu, nerede sıraya girdiğini, sahip olduğu rotalar için bu oyunun ne anlama geldiğini tam olarak anladığını ve top patladığında resim değiştiğinde nasıl uyum sağlayacağını söyleyebilirsiniz. . Jordan’ın gerçekten iyi bir gün geçirdiğini düşündüm ve sadece görünüşü ve rolü hissediyor, bu da ondan tam olarak beklediğim şeydi,” dedi O’Connell.

Kamptan önce sözleşme imzalayan dört kişiden Blackmon, Eylül ayında saha dışında normal sezon oynama molası almak için en iyi şansa sahip. 24 yaşında ve sadece Vikingler’in köşe bağı odası bir muamma olduğu için 1. Tur olmayan akranlarından daha erken defansif şutlar yakalayabilir. Serbest oyuncu ilavesi Byron Murphy başlamak için bir kilit, ancak grubun geri kalanı devam eden bir çalışma.

Ward çok yönlüdür ve verimli bir yazla çaylak oyun zamanı da yaşayabilir. Bir savunma mücadelesi olan Roy’un iyileştirilmesi gerekiyor, ancak 2021 ve 2022’de Vikingler ile Roy’un pozisyonunu oynayan Dalvin Tomlinson’ın profesyonel bir kompozisyonuna sahip.

4 Yeni Viking Resmi Olarak Mecliste
3 Eylül 2022; Tampa, Florida, ABD; Brigham Young Cougars’ın oyun kurucusu Jaren Hall (3), Raymond James Stadium’da ikinci yarıda South Florida Bulls’a pas vermek istiyor. Zorunlu Kredi: Douglas DeFelice-USA TODAY Sports.

Oyun kurucuda, Hall heyecan verici bir soru işaretidir. 5. Tur veya sonrasında draft edilen oyun kurucular nadiren başarısız olur, ancak Minnesota ve taraftarları, Hall’un kuralın istisnası olmasını umar. O’Connell salon hakkında dedi, “Jaren’la çok zaman geçirdim ve onun büyük bir hayranıyım – ortaya çıkıp ilk kez bir sürü bilgi öğrenen bir grup adama komuta etmesine bayılıyorum. Bazı inişler, bazı çıkışlar oldu ve beklediğimiz de buydu ve nihayetinde ona somut gerçek şeyler vermeye çalışıyoruz.”

Vikings normal sezon programı da geçen hafta düştü ve takım 2023 sezonunu Tom Brady’siz Tampa Bay Buccaneers’a ev sahipliği yaparak açacak.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/4-new-vikings-are

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir