3 Viking, NFL Oyuncuları Tarafından Elit Olarak DeğerlendiriliyorNFL Oyuncuları Tarafından Elit Olarak Değerlendirilen 3 Viking
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce Buffalo Bills Safety Damar Hamlin’i (3) onurlandıran bir gömlek giyerek ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

tarihte ilk kez, NFL Oyuncuları Derneği Oyuncuların All-Pro takımları için oy kullandı. Bu sonuçlar Ocak ayından beri biliniyordu, ancak şimdi NFLPA her pozisyonda en çok oy alan 5 kişiyi açıkladı. Listede 2022’de mevkilerinin en iyileri arasında gösterilen 3 Viking var. Bu üç oyuncu WR Justin Jefferson, TE TJ Hockenson ve RT Brian O’Neill. Hockenson ve O’Neill, kendi konumlarında en iyi dördüncü seçildiler, Jefferson ise oylamada WR1 onurunu kazandı.

Justin Jefferson

16. Hafta NFL Playoff Resmi
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Justin Jefferson hakkında söylenip de söylenmemiş çok az şey var. Vikings üçüncü yıl alıcısı, 2022 sezonuna NFL’deki en iyi geniş alıcı olma hedefiyle girdi ve NFLPA All-Pro oylamasına göre hedefi başardı.

Jefferson, 2022 sezonunu hem resepsiyonlarda hem de karşılama sahalarında NFL lideri olarak bitirdi ve NFL tarihinde bunu başaran en genç oyuncu oldu. 128 resepsiyon, 1809 karşılama sahası ve 8 karşılama golü kaydetti. Ayrıca 24 yarda 4 hücum ve bir gol daha ekledi.

TJ Hockenson

Cevaplanan Sorular: Hockenson'ın İntikamı, Jefferson OPOY Güncellemesi, Joseph Cured?
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu TJ Hockenson. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

TJ Hockenson, sezonun ortasında takas yoluyla satın alındı ​​ve Vikingler hücumuna çok hoş bir katkı oldu. Minnesota, 2023 ikinci tur seçimini ve 2024 üçüncü tur seçimini, son takas tarihinde Hockenson, 2023 dördüncü tur seçimi ve şartlı 2024 seçimi (dördüncü veya beşinci tur) karşılığında Detroit Lions’a gönderdi.

Hockenson, 2022’de Vikingler ile oynadığı 10 maçta, 519 karşılama yardası ve 3 tank avcısı için 60 resepsiyon kaydetti. Toplamda, Hockenson’ın sezonu hem resepsiyonlarda (86) hem de karşılama sahasında (914) kariyer rekorları kırarak sona erdi. Ayrıca sezonda 6 tank avcısı ile kariyer rekoru kırdı. Daha önce de belirtildiği gibi, oylamada sadece Travis Kelce, George Kittle ve Mark Andrews’un arkasında dördüncü oldu.

Şimdi, 2019 NFL Taslağı’ndaki eski 8. genel seçim, bir sözleşme uzatması için hazır ve bu sezonki performansı için kesinlikle büyük bir maaş günü kazandı. Yakında Minnesota’nın tetiği çekip onu yıllarca bir Viking olarak kilitleyip kilitlemeyeceğini göreceğiz.

Brian O’Neill

3 Viking, NFL Oyuncuları Tarafından Elit Olarak Değerlendiriliyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hücum mücadelesi Brian O’Neill (75), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Brian O’Neill, 2021 sezonundan önce kazançlı bir sözleşme uzatma imzaladı ve onu o sırada NFL’de en yüksek ikinci sağ mücadele yapmak için 5 yıllık / 92,5 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.

O’Neill, bu anlaşmayı imzaladığından beri hayal kırıklığına uğratmadı ve 2022 sezonunun kısmen yırtılmış Aşil nedeniyle aniden sona ermesine rağmen, sezon boyunca sağ müdahalede en iyilerden biri olmaya devam etti. NFLPA tarafından onun üzerinde oylanan tek oyuncular Lane Johnson, Tristan Wirfs ve Penei Sewell idi.

CBS, En Son 2023 Sahte Taslağında Vikinglere Savunma Yardımı Gönderiyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/3-vikings-elite/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir