2024’te QB’de ‘Acil İhtiyaç’ ile Bağlantılı Vikingler2024'te QB'de 'Acil İhtiyaç' ile Bağlantılı Vikingler
11 Kasım 2022; Münih, Almanya; Odeonsplatz’daki taraftar etkinleştirme etkinliğinde NFL takımlarının büyük kaskları. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in 2023 NFL Taslağı’nın 1. veya 2. Turunda bir oyun kurucu seçmek için kara atlı bir franchise olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Gerçekten de Vikingler, Hendon Hooker ile – her yerde – Will Levis ile ve hatta Anthony Richardson için draft tahtasındaki teorik bir takasla bağlantılıydı.

2024’te QB’de ‘Acil İhtiyaç’ ile Bağlantılı Vikingler

Bunların hepsi çok eğlenceliydi ve doruk noktasıydı. farzedelim ve Vikings hayranları. Ama sonra seçmeler geldi ve Minnesota bir oyun kurucu, Jaren Hall adında bir 5. Tur oyuncusu seçti. 5. Tur veya sonrasındaki erkekler, insanların rutin olarak Tom Brady örneğine işaret etmesine rağmen, nadiren QB1 olarak öne çıkıyor. Yine de sorun şu ki, son 25 yılda NFL’yi elit bir seviyeye tırmanan tek geç dönem oyuncusu gibi.

Ve Vikinglerin, Kirk Cousins’ten sonraki yaşam için erken dönem bir acil durum planı olmadığı için, çamaşır suyu raporu Minnesota’yı oyun kurucuya ‘acil ihtiyacı’ olan bir takım olarak işaretledi. Cousins’in sözleşmesinin yaklaşık dokuz ay içinde bitmesi planlanıyor ve herhangi bir uzatma yapılmazsa serbest kalacak.

BR tanımlanmış’Prime Adayları Yeni Bir Franchise Oyun Kurucu Arayacak Offseason’ geçen hafta ve Vikingler kesinti yaptı.

2024'te QB'de 'Acil İhtiyaç' ile Bağlantılı Vikingler
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve pivot Garrett Bradbury (56), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı oynanan maçtan önce antrenman fotoğrafları çekiyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports

Brad Gagnon, Vikinglerin gruba dahil edilmesini şu sözlerle açıkladı: “Kirk Cousins ​​2023’te bunu tekrar yapmazsa, Vikinglerin 34 yaşındaki oyuncuyu talep ettiği primde tutmasına imkan yok.”

Cousins, 2018’de Vikinglere katıldığından beri lig genelinde gol paslarında dördüncü ve pas sahalarında beşinci sırada yer alıyor. Ancak bu rakamlar, tüm Vikings hayranları için ibreyi hareket ettirmiyor. Birçoğu, bir Patrick Mahomes’in bir sonraki taslakta – yıl ne olursa olsun – Minnesota’nın kapması için beklediğine inanma eğiliminde.

Piyango Bileti QB
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cousins, kamuoyunun gözünde insan ananaslı pizza önümüzdeki Mart’ta yola çıkarsa, çamaşır suyu raporu ‘acil ihtiyaç’ hilesiyle haklı çıkacak. Vikings QB derinlik çizelgesinde, Nick Mullens ve Jaren Hall mevcut olacak – ve o kadar. Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, sopayı Hall’a verecek, Kyler Murray gibi kıdemli bir oyun kurucu ile takas edecek veya 2024 NFL Draftında ‘sıradaki adam’ı seçecekti.

Tabii ki, Adofo-Mensah Cousins’in sözleşmesini bir veya iki yıl uzatırsa, tüm bunlar tartışmalıdır. O dır-dir izin verilmiş; henüz olmadı. 29 Nisan’daki taslaktan sonra Adofo-Mensah gazetecilere söyledi, “Kirk’ün bana bir şey göstermesine gerek yok. Ben Minnesota Vikings’e gelmeden önce Kirk üst düzeyde futbol oynadı. Geçen yıl 13 maç kazandık. Bana veya bir başkasına neyi kanıtlaması gerektiğini bilmiyorum.”

Acil ihtiyaç
24 Eylül 2022; Provo, Utah, ABD; Brigham Young Cougars oyun kurucusu Jaren Hall (3), LaVell Edwards Stadyumu’nda ilk çeyrekte Wyoming Cowboys’a pas vermek için geri çekiliyor. Zorunlu Kredi: Rob Gray-USA TODAY Sports.

“Bazen bir yere gelirsin. [in contract talks] ‘Hey, sonra konuşalım. Bu şimdilik bir çözüm.’ Olanların hepsi bu, ”dedi Adofo-Mensah, Cousins’in uzatma durumu hakkında.

Oyun kurucu pozisyonunda bulunduğumuz yeri seviyoruz, ancak ileriye dönük her seçenek bizim için açık. Bu yıl Kirk için gerçekten heyecanlıyız. Serbest oyuncu modunda eklediğimiz silahlar, taslakta eklediğimiz silahlar ve sonrasında ne olacağını göreceğiz.”

Karar? Bu konuda aşağı kaynar çamaşır suyu raporu acil tanım kriterleri:

  1. Vikingler Cousins’i uzatmazlarsa, QB1 ihtiyacı acildir.
  2. Kuzenleri uzatırlarsa, öyle değil.

Vikings Rakiplerin Listesi — Yayın Tarihine 4 Gün Sonra Var

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/urgent-need

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir