2023’te Vikingler Hücumu İçin Çıkış Yapan 4 AdayJalen Nailor Hissesi Yükselmeye Devam Ediyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş oyuncu Jalen Nailor (83), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı durduktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

NFL sezonunun kadro oluşturma kısmı büyük ölçüde geride kaldı ve şimdi kadro değerlendirme sürecine giriyoruz. OTA’ların artık tüm hızıyla devam etmesiyle, yeni Minnesota Vikings takımının ilk kez harekete geçmesini sağlarken, işte 2023’teki Vikings hücumu için dört çıkış adayı.

RB Ty Chandler

2023'te Vikingler Hücumu İçin Çıkış Yapan 4 Aday
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings, Ty Chandler’ı kovalıyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

Bu, Dalvin Cook’un bir sezon daha kalıp kalmayacağına bağlı olabilir, ancak Ty Chandler’ın 2023 sezonuna girerken “çıkış nöbeti” içinde olması gerekiyor. Çaylak yılında, geri koşma, hem Cook hem de Alexander Mattison’un önünde olduğu derinlik tablosuna biraz gömüldü.

Cook’un hareket ettiğini varsayarsak, Chandler’ın hücumdaki etkisi bir önceki sezona göre katlanarak artmalı ve yakında 28 yaşındaki RB bir yıl daha ortalıkta kalsa bile, Chandler’a bir ana rol verilmeli sebep: pas yakalama.

Kolej yıllarında bunu yapmak için pek zorlanmadı, ancak 2021 sezonunda Kuzey Carolina’da, resepsiyon başına ortalama 14,4 yarda giden 15 pas yakaladı. Chandler topu bir kez eline aldığında, yere serilmesi çok zor bir oyuncu oluyor. Bu yıl daha fazla dokunuş görmeyi bekleyin.

WR Jalen Nailor

Jalen Nailor Hissesi Yükselmeye Devam Ediyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş oyuncu Jalen Nailor (83), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı durduktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Jalen Nailor’un 2022’deki rolü büyük ölçüde özel takımlarla sınırlıydı, ancak sezonun son iki haftasında bir NFL hücumunda neler yapabileceğine dair ipuçlarını görmeye başladık. Green Bay Packers ve Chicago Bears karşısında 17. ve 18. Haftalarda Nailor, 151 yarda yedi pas ve bir gol yakaladı.

Geniş alıcı odasındaki en üst sıraların Justin Jefferson, Jordan Addison ve KJ Osborn’a verildiği tahmin ediliyor, ancak bu WR4 noktası bu yıl çok önemli olabilir. Bu oyuncunun işi muhtemelen en iyi savunmaları almak ve büyük oyunlar yapmak olacaktır.

Nailor’un geçen sezon resepsiyon başına ortalama 19,9 yarda ve Michigan State’teki dört yıllık kariyeri boyunca resepsiyon başına 16,9 yarda ortalamaya sahip olduğunu gören alıcı, bu role çok aşina olmalıdır. İkinci sınıf alıcının OTA’lar sırasında bazı büyük yakalamalar yaptığını zaten gördük, bu yüzden umarım bu bahar onun için eğitim kampına bir fırlatma rampası olabilir.

TE Josh Oliver

2023'te Vikingler Hücumu
Baltimore Ravens’in sıkı tarafı Josh Oliver (84) bir touchdown skorundan sonra topa smaç bastı ve dar saha Mark Andrews (89) bakıyor ve Jacksonville Jaguar’ın güvenliği Andre Cisco (5), bir maçın dördüncü çeyreğinde bir durma girişiminden sonra ayağa kalkmakta yavaş kalıyor. normal sezon NFL futbol karşılaşması 27 Kasım 2022 Pazar günü Jacksonville’deki TIAA Bank Field’da. Jaguarlar, Kuzgunları 28-27 geride bıraktı. [Corey Perrine/Florida Times-Union]

Jki 112722 Nfl Kuzgunlar Jags 51

Josh Oliver, sezonun en hafife alınan transferlerinden biri olabilir. Oliver, NFL kariyerinin ilk dönemlerinde sakatlıklarla mücadele ettikten sonra 2022’de Baltimore Ravens ile gerçekten kendine gelmeye başladı. hem çalışma engelleme hem de geçiş koruması.

Vikingler bu yıl daha dengeli bir hücum atağı yapmak isterken, Minnesota’nın hücumunda fiilen altıncı hücum yan hakemi olarak, kaçma engellemede kaçınılmaz olarak büyük bir rol görecek.

Buna ek olarak, 2023’te 14’ten fazla pas (2022 resepsiyon toplamı) yakalayacağına bahse girerim. Oliver, kolej yıllarında San Jose Eyaleti için çok yetenekli bir pas yakalayıcıydı ve Kevin O’ Connell, eski Rams dar ucunun önceki beş NFL sezonunun hiçbirinde dörtten fazla pas yakalayamamasının ardından geçen sezon Johnny Mundt’tan 19 resepsiyon almayı başardı.

RG Ed Ingram

Cevaplanan Sorular: Ed Ingram, Nick Mullens, O'Connell'in Eski Takımlarına İnanç
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings, Ed Ingram’ı koruyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports..

Ed Ingram, 2022’de Vikingler için 17 maçın tamamına sağ savunmada başladı, ancak bu süreçte, cebine geri adım atmaya çalışırken kendi QB’sini düşürdüğü birçok kez de dahil olmak üzere, kesinlikle büyüyen acılar vardı.

Tam bir yaz sezonu geçiren Vikings sağ bekçisinin ikinci NFL sezonunda ileriye doğru büyük bir adım atabileceği konusunda iyimser olmak için bir neden var.

Minnesota’nın hücum hattı, bir yıl önce olduğu gibi görünmelidir, bu da grubun yaza girerken zaten yerleşik bir kimyaya sahip olacağı anlamına gelir. Ingram gibi, özellikle pas korumada gelişmek isteyen bir oyuncu için, şemaya ve etrafındaki oyunculara olan bu aşinalık çok büyük olacaktır.

2023'te Viking Savunması için Çıkış Yapan 4 Aday

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/vikings-offense-in-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir