2023’te Dalvin Tomlinson İçin Yeni Teori
Minnesota Vikings savunma mücadelesi Dalvin Tomlinson, 2022’de takımın tartışmasız en tutarlı defans oyuncusuydu. Bu adam elit bir oyuncu değil; adamın kötü oyunları da yok.

Şimdi, o bir serbest oyuncu ve 15 Mart’ta her yerde sözleşme imzalayabilir. Vikinglerin Pazartesi günü Tomlinson’ı uzatmak ve yaklaşan 7.5 milyon dolarlık ölü sınır cezasını teorik uzatma yıllarına yaymak için bir son tarihi vardı. Ancak son tarih geçti ve Tomlinson şimdi yüzlerce NFL oyuncusu gibi serbest oyuncuları vuracak.

2023’te Dalvin Tomlinson İçin Yeni Teori

Ve ESPN’e göre, Tomlinson’ın 2023’teki en iyi serbest oyuncu hedefi, Atlanta Şahinleri.

Dalvin için Yeni Teori
Minnesota Vikings savunma mücadelesi Dalvin Tomlinson (94), Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’a (12) 1 Ocak 2023 Pazar günü Green Bay, Wis’deki Lambeau Field’da oynadıkları futbol maçı sırasında baskı yapıyor. © Wm. Glasheen/USA TODAY AĞI-Wisconsin / USA BUGÜN AĞI.

ESPN Salı günü en iyi takım uyumlarını detaylandıran bir makale yayınladı NFL’nin En İyi 50 ücretsiz temsilcisi içinve Tomlinson için NFC Güney. ESPN’den Matt Bowen uyumu şöyle açıkladı: “Falcons, 40 cephede 1 teknik olarak oynayabilen 325 kiloluk bir burun koruması olan Tomlinson ile savunma hattını güçlendirebilir. Altı profesyonel sezonda 13 çuvalla Tomlinson, Atlanta’ya üst düzey acele üretim getirmeyecek.

“Ancak yanal çabukluk ve bu boyut sayesinde Tomlinson, koşu şeritlerini tıkayabilir, çift takımlar talep edebilir ve yanında bir iç itme sağlayabilir. Grady Jarrett Bowen, rakibin oyun kurucunun fırlatma platformlarını ortadan kaldırmak için,” diye ekledi.

2023'te Dalvin Tomlinson İçin Yeni Teori
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Dalvin Tomlinson (94), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker oyunun üçüncü çeyreğinde New York Giants’a karşı oynadığı maçın ardından tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Atlanta’nın savunması, 2022’de lig genelinde 29. sırada yer aldı. defansif EPA/Oyun, bu nedenle kulübün bu sezon dışı aksaklığı düzeltmek için bir angaryası var. Tomlinson’ı siperlerin ortasında imzalamak, adam koşuyu durdurarak ve yoldan geçeni acele ederek eşit derecede üretken olduğu için kesinlikle yardımcı olacaktır. Tomlinson’ın açık pazarda sezon başına yaklaşık 10 milyon doları yönetmesi bekleniyor, bu Vikingler için çok zengin olabilecek bir meblağ.

Tomlinson Vikings’e tekrar katılmazsa, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, Payne’in bir adım altında, New York Jets’ten Sheldon Rankins gibi biriyle, mevcut DT Khyiris’i terfi ettiren Washington Commanders’tan Daron Payne gibi bir homerun vurucu ile sözleşme imzalamak için serbest oyuncuyu kullanabilir. Geçen hafta sonu yeniden imzalanan Tonga ya da Tomlinson’ın yerine geçen bir oyuncu için erken dönem taslak sermayeyi kullanan. Seçenekler bol.

Dalvin Tomlinson Ne Fark Yaratır?
26 Eylül 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Seattle Seahawks oyun kurucusu Russell Wilson (3), US Bank Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Minnesota Vikings defans tarafı Dalvin Tomlinson’a (94) karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Minnesota ayrıca önümüzdeki yıl için sözleşmeli olarak şu savunma mücadelelerine sahip, ancak grup Harrison Phillips dışında başlangıç ​​​​yetenekleriyle dolu değil:

  • Ross Blacklock
  • Sheldon Günü
  • James Lynch
  • Esezi Otomewo
  • Harrison Phillips
  • TJ Smith
  • Khyris Tonga

Bowen’ın makalesindeki diğer “uygunluklar” arasında Byron Murphy (CB)’den the Vikings’e, Derek Carr’dan (QB) New Orleans Saints’e, Jamel Dean (CB)’den the Falcons with Tomlinson’a, Jimmy Garoppolo’dan New York Jets’e ve Odell Beckham yer alıyor. diğerleri arasında Dallas Cowboys’a.

Falcons’ta halihazırda eski Vikings oyuncuları Kyle Hinton (OL), Jaleel Johnson (DT), Dylan Mabin (CB), Cordarrelle Patterson ve (RB) MyCole Pruitt (TE) çalışıyor.


Brian Flores'in Adı 3 Viking Savunucusunu Düşürdü

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/the-new-theory-for-dalvin

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir