2023’te A Cousins ​​Paycut, Passer Kuralını Zorluyor, Ramsey Chatter
Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün 27 Şubat sayısı, havalı bir tarzda ele alındı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

Cevaplanan Sorular: 2023’te Kuzenlerin Maaşını Kesmek, Pas Veren Kuralını Zorlamak, Ramsey Chatter

S: Kirk Cousins’in bir sonraki kontrat uzatmasında maaş kesintisi yapmasını bekler miydiniz – ya da düşünür müydünüz?

Yoldan Geçeni Sertleştirmek
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

A: Bu konuşma konusu her sezon dışında ortaya çıkıyor ve her zaman çok aptalca.

Hayır, Kirk Cousins ​​sırf eğlence olsun diye indirimli kontratla oynamayacak. Para kazanmak için futbol oynuyor, iyiliksever eğilimleri olan taraftarları yatıştırmak için değil.

Cousins ​​ucuza oynasaydı harika olurdu ama bunu yapmayacak. Tom Brady bunu New England Patriots ve Tampa Bay Buccaneers ile birkaç kez yaptı. Ve bunu yapan tek oyun kurucu o.

Cousins, 30 milyon doların ortasında oynayabilir, ancak küçük bir kontrat almayacak. Asla yapmaz. Bu sözleşme uzatma destanı farklı değil.

S: NFL, Roughing the Passer çağrılarını gözden geçirmek için kuralları değiştirecek mi?

2023'te A Cousins ​​Paycut, Passer Kuralını Zorluyor, Ramsey Chatter
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills hücum mücadelesi Dion Dawkins (73), Highmark Stadyumu’ndaki ikinci yarıda Minnesota Vikings’i defans oyuncusu Za’Darius Smith’in (55) dışında bloke etmek istiyor. Zorunlu Kredi: Gregory Fisher-USA TODAY Sports.

A: Muhtemelen değil.

Lig bunu birkaç yıl önce Geçiş Engelleme ihlallerini inceleyerek denedi ve bu, katıksız bir tren kazasıydı. Hakemler kendi hatalarını düzeltme konusunda ürkek davrandılar, bu yüzden süreç gülünç hale geldi.

Passer bayraklarının meşruiyetine bir göz atmak, Passer Interference deneyinden farklı olmayacaktır.

Bunun için de lig çapında pek destek varmış gibi görünmüyor.

S: Jalen Ramsey takas söylentileri biraz olsun ciddi mi?

2023'te A Cousins ​​Paycut, Passer Kuralını Zorluyor, Ramsey Chatter
16 Ekim 2022; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams köşe bağı Jalen Ramsey (5), dördüncü çeyrekte SoFi Stadyumu’nda Christian McCaffrey’i (22) geri koşan Carolina Panthers ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Robert Hanashiro-USA TODAY Sports.

A: Vikingler, Şubat sonu itibariyle mevcut maaş boşluğunda en az üçüncü sırada yer alıyor ve bu da futboldaki en pahalı korner için ticaret yapmalarını pek olası kılmıyor.

Ramsey, Vikingler ikinciliğine harika bir şekilde uyardı – ve Super Bowl koşuları sırasında Los Angeles’ta Kevin O’Connell ile birlikte çalıştı – ancak altı kez Pro Bowler, ticaret sermayesi ve sözleşme değeri başına Viking kanı için muhtemelen çok zengin.

Bir ticaret imkansız değildir – sadece olası değildir.


2023 QB Resmine Bir Kırışıklık Daha Eklendi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/roughing-the-passer/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir