2023 Taslağı’nda Vikingler için Çembere Bir WR Daha
Son birkaç hafta içinde, çoğu draft uzmanı, Minnesota Vikings’in 2023 NFL Draft’taki ilk seçimleriyle muhtemelen bir köşe vuruşu veya geniş alıcı seçeceğine karar verdi.

Vikingler, 27 Nisan’da 23. sırayı seçmek için güvertede ve eğer seçimden vazgeçmezlerse – bu çok iyi bir şey olabilir – bu yılın çaylağının derinliği nedeniyle mavi çipli bir yetenek mevcut olacak sınıf.

Taslakta Vikingler için Çembere Bir WR Daha

Ve eğer 23 numaradaki geniş bir alıcıysa, Zay Çiçekleri Boston College’dan izlenmesi gereken bir isim.

Circle'a bir WR daha
1 Ekim 2022; Chestnut Hill, Massachusetts, ABD; Boston College Eagles geniş oyuncu Zay Flowers (4), Mezunlar Stadyumu’nda Louisville Cardinals’a karşı ilk yarıda gol attıktan sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Bob DeChiara-USA TODAY Sports.

Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell bu hafta dedi NFL Combine’da Flowers hakkında, “Zay ile tanıştık, olağanüstü biriydi. Kaseti açtığınızda, onun gibi adamlar ona dokunduğunda sahada o patlamayı hissediyorsunuz.”

Minnesota, oyun kurucular Anthony Richardson ve Will Levis dahil olmak üzere çok sayıda ilgi çekici potansiyel müşteriyle buluşacak, bu nedenle Flowers ile bir tartışma, dumanı tüten bir silah olarak görülmemelidir. Ancak O’Connell, özellikle 22 yaşındaki oyuncuya isim verdi ve draftta Flower yanlısıysanız bu kötü bir işaret değil.

2023 Taslağı'nda Vikingler için Çembere Bir WR Daha
26 Kasım 2022; Chestnut Hill, Massachusetts, ABD; Boston College Eagles geniş alıcı Zay Flowers (4), Mezunlar Stadyumu’nda Syracuse Orange ile oynadıkları maç öncesinde gülümsüyor. Zorunlu Kredi: Winslow Townson-USA TODAY Sports.

Flowers, Boston College’daki son sezonunda 12 maçta 1.077 yarda ve 12 gol için 78 resepsiyonu listeledi. ESPN’ler Field Yates tweet attı Cumartesi günü kombine profili hakkında, “BC WR Zay Flowers, 40 zamanında 4.42u yayınladı. Taslaktaki en elektrikli oyunculardan biri için çok sağlam bir zaman.”

NFL Combine’dan önce – genel menajerlerin beyinlerindeki etkileyici performansıyla şimdi çok şey değişebilir – Flowers, muhtemelen 23 numarada Vikings’e düşebilecek bir oyuncuydu. 5’te listelenen en büyük geniş alıcı değil. 10” ve 175 pound. Buna göre Taslak AğFlowers’ın pro kompozisyonu, Seattle Seahawks geniş alıcı Tyler Lockett.

2023 Taslağı'nda Vikingler için Çembere Bir WR Daha
20 Kasım 2021; Chestnut Hill, Massachusetts, ABD; Boston College Eagles geniş alıcı Zay Flowers (4), Alumni Stadium’da ikinci yarıda Florida State Seminoles’e karşı bir touchdown yakalar. Zorunlu Kredi: Winslow Townson-USA TODAY Sports.

TDN yakında çaylak olacak oyuncu hakkında da şunları kaydetti: “Flowers’ın çok yönlülüğü, koordinatörlerin onun numarasını çevirmesini ve futbolu eline almasını kolaylaştıracak. Bir takımın birinci yılda onun için yaptığı plan, ani hareket öncesi hareket, uzayda üretilmiş dokunuşlar ve yakalama sonrası fırsatlarla hızlı vuruş rotaları etrafında dönmelidir.

Mel Kiper’s’ta Baltimore Ravens ile çiçekler indi en son sahte taslakVikinglerden önce bir seçim.

2023 Taslağı'nda Vikingler için Çembere Bir WR Daha
26 Kasım 2022; Chestnut Hill, Massachusetts, ABD; Boston College Eagles geniş top alıcısı Zay Flowers (4), Mezunlar Stadyumu’nda ikinci yarıda Syracuse Orange’ı yakaladıktan sonra birinci hak sinyali veriyor. Zorunlu Kredi: Winslow Townson-USA TODAY Sports.

Minnesota, 23 yıldır Boston College’dan bir oyuncu seçmedi – 2000 seçmelerinin 1. Turunda Chris Hovan.


Kevin O'Connell, Adam Thielen'in Durumunu Vikings ile Güncelliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/draft/draft-2023/another-wr-to-circle

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir