2023 Offseason’da Vikings En Çok İhtiyaç Duyulan, Chris Reed, Bears 1 Numaralı Seçim2023 Offseason'da Vikings En Çok İhtiyaç Duyulan, Chris Reed, Bears 1 Numaralı Seçim
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modern bir tarzda ele alınan 10 Ocak sayısı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

Yanıtlanan Sorular: Vikings 2023 Offseason’da En Çok İhtiyaç Duyulan, Chris Reed, Bears 1 Numaralı Seçim

S: Vikings’in en iyi 2023 sezon dışı ihtiyacı nedir?

2023 Offseason'da
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

C: Bu, son birkaç ayda önemli ölçüde değişti – ancak WR2.

Aniden, Adam Thielen 2022’de bir duvara çarptı ve bir performans ıslahına doğru gidiyor gibi görünmüyor. Muhtemelen en iyi 2023’te bir WR3 olarak görev yapacak. Ve bu, Vikinglerin Justin Jefferson’un üzerindeki baskıyı azaltmak için üretken bir WR2’ye ihtiyacı olacağı anlamına geliyor.

Minnesota, 1. Tur sonunda bir seçime sahip olacak ve makul bir şekilde bir WR2 keşfedebilir. Vikings hayranları, ekibin geniş alıcılar seçmesine bayılır, bu nedenle süreç eğlenceli olmalıdır.

S: Chris Reed gerekirse playofflarda merkezde gerçekten iyi olabilir mi?

2023 Offseason'da Vikings En Çok İhtiyaç Duyulan, Chris Reed, Bears 1 Numaralı Seçim
Indianapolis Colts, Chris Reed’i koruyor. © Jenna Watson/IndyStar / USA TODAY AĞI.

C: Evet, Chris Reed aslında gerçekten iyi bir futbolcu.

17. Haftada Green Bay’de korkunç bir Vikings maçı yaptı, ancak bir haftalık antrenman vücuduna iyi geldi. Garrett Bradbury’nin ne zaman döneceği belli değil, bu yüzden Reed iyi “olmalı”. Aksi takdirde, Vikingler playoff umutları hızla alt üst olacaktır.

Reed, merkeze alışmak için biraz zamana ihtiyacı olan kariyerli bir hücum bekçisi.

Chicago’da iyi oynadı ve Bradbury oynayamıyorsa Giants’a karşı ona güvenilmelidir.

S: Bears, bir oyun kurucu seçmek için ilk genel seçimi kullanıyor mu?

2023 Offseason'da Vikings En Çok İhtiyaç Duyulan, Chris Reed, Bears 1 Numaralı Seçim
4 Aralık 2022; Şikago, İllinois, ABD; Chicago Bears genel menajeri Ryan Poles, Soldier Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

C: Hayır.

Polonyalıların Justin Fields’ın 2022 olgunlaşmasından keyif aldığına ve bu nedenle uzun süre Fields’a bağlı kalacaklarına içtenlikle inanıyoruz. Tahminimiz mi? Polonyalılar, 2012’deki Robert Griffin III takasına veya 2021’deki Trey Lance anlaşmasına benzer şekilde, akıllara durgunluk veren bir seçim ve oyuncu yelpazesi için 1 numaralı genel seçimi tersine çeviriyor.

Tabii ki, Polonyalılar Bryce Young’ı seçmekle muhtemelen yanlış gidemezler, ancak Ayılar, Fields’a çok yatırım yaptı ve Ohio Eyaleti mezunu, umut verici bir gelişim yolunda görünüyor.


Justin Jefferson İçin Yeni Bir İlk Geliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/in-2023-offseason/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir