2023 NFL Takvimi Yayınlanırken, İşte Bu Yıl İçin Hatırlanması Gereken 5 Biçim Ayarı
2023 NFL programı bu gece yayınlanacak ve 272 maçın her birini analiz etmek için NFL Network’te üç saatlik bir gösteri yapılacak. NFL manşetlerine birkaç ay ara vermeden önce bu yazın son heyecan verici etkinliklerinden biri, ancak bu yıl NFL programı geçmiş yıllarda olduğundan biraz farklı görünüyor. Bu akşam program açıklanırken akılda tutulması gereken 5 format ince ayarına bir göz atın.

Ağ Gösterimi Yok

5 Format İnce Ayarı
28 Ekim 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte New Orleans Saints’e pas attı. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

Tipik olarak, TV’de bir NFL oyunu bulmaya çalışırken, AFC ve NFC tarafından barındırılan oyunların nerede yer alacağını ayırt etmek oldukça kolay olmuştur. AFC oyunları geleneksel olarak CBS’de, NFC oyunları ise FOX’ta oynanmaktadır. 2023’ten itibaren artık durum böyle değil. Ağlar, uygun gördükleri şekilde birbirleri arasında oyunları çevirme yetkisine sahiptir. Örneğin, bu sonbaharda CBS’de daha fazla Minnesota Vikings oyunu ve FOX’ta daha fazla Kansas City Chiefs oyunu yer alırsa şaşırmayın.

Noel Pazartesi Üç Kafalı

Vikingler Pozisyon Gruplarını Derecelendirme: Hücum
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geçtiğimiz birkaç yılda NFL, Noel Günü’nde izleyici için NBA ile rekabet etmeye çalıştı. 2020’den beri lig, geçen sezonun ilk Noel üçlü maçı da dahil olmak üzere yıllık Noel Günü maçları yapıyor.

Ancak, Noel Günü’nün Pazar günü gerçekleştiğini düşünürsek, bu üçlü başlığı haklı çıkarmak çok daha kolaydı. Bunun 2023’e kadar devam edip etmeyeceğine dair bazı spekülasyonlar vardı. Bu haftanın başlarında, Peter King onayladı NFL bir kez daha bu sezon bir Noel üçlü başlığına ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Noel Günü Pazartesi günü olduğu için, haftanın o gününde gördüğümüz ilk NFL üçlüsü olacak. NFL Çarşamba günü üç maçtan birinin açıklandığını açıkladığından, bu eşleşmelerden birini zaten biliyoruz. Philadelphia Eagles ve New York Giants arasında oynanacak..

Kara Cuma Oyunu

2023 NFL Takvimi Yayınlanırken, İşte Bu Yıl İçin Hatırlanması Gereken 5 Biçim Ayarı
17 Ekim 2021; Londra, İngiltere, Birleşik Krallık; Miami Dolphins oyun kurucusu Tua Tagovailoa (1), Tottenham Hotspur Stadyumu’nda Jacksonville Jaguars’a karşı ilk yarıda topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Nathan Ray Seebeck-USA TODAY Sports

Çarşamba gününden itibaren, lig tarihinde ilk kez NFL programında bir Kara Cuma maçı olacağını resmen doğrulayabiliriz. Maç yayınlanacak Amazon Primeve o maç için bir eşleşmemiz var: Miami Dolphins ile New York Jets.

Bu, iki AFC Doğu rakibi arasında, oyun başladığında büyük play-off etkileri olabilecek bir sezon sonu karşılaşması başlatıyor. Aynı zamanda oyun kurucu Aaron Rodgers ile yeni görünümlü Jets için birçok ilk maç olacağını ancak varsayabileceğimiz şeylerden biri.

Bazıları için Çoklu Perşembe Oyunları; Diğerleri için Yok

Cevaplanan Sorular: Hockenson'ın İntikamı, Jefferson OPOY Güncellemesi, Joseph Cured?
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu TJ Hockenson. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

Tipik olarak NFL, Perşembe gecesinin ligdeki diğer primetime oyunlarında yer almayan bazı daha düşük takımların yer aldığı bir oyun olmasına izin verdi. Pekala, bu yıldan itibaren takımlar resmi olarak Perşembe gecesi birden fazla oynayabilir. Bu nedenle lig, Perşembe günleri bu daha küçük takımlardan birkaçını ayıklamayı seçebilir ve Chiefs ve diğer başrol oyuncularının yer aldığı daha fazla maç için kapıyı açabilir.

Esnek Zamanlama için Daha Büyük Pencere

Vikinglerin Taslağın Başlarında Bir QB'yi Hedef Almayacağına Dair En Açık İşaret
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan bir joker kart oyunundan önce top atıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Normal sezonun sonlarında, NFL’nin Pazar Gecesi Futbolu maçlarını daha önde gelen maçlar için değiştirdiğini gördük. Bu, yıldızları dışarıda tutan yaralanmalar veya playoff sonuçları gibi birçok nedenden dolayı yapılabilir. 2023’te, Pazar Gecesi Futbolu için 13 ila 17. Haftalar arasındaki esnek program aynı kalacak, ancak Pazartesi Gecesi Futbol maçlarını da içerecek.

Kevin O'Connell, Justin Jefferson Uzatmasının Yapılacağından Emin Kalıyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/5-format-tweaks/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir