2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar
Notre Dame sıkı sonu Michael Mayer (87), 17 Eylül 2022 Cumartesi, South Bend’deki Notre Dame Stadyumu’nda oynanan Notre Dame – California NCAA futbol maçında bir golü kutluyor. Notre Dame vs Kaliforniya

Kolej futbol sezonunun sona ermesiyle, her zaman beklenen NFL Draft döngüsüne yaklaşıyoruz. NFL takviminin bu bölümünden önce, burada her pozisyondaki en iyi oyunculardan birkaçını inceleyeceğiz. morPTSD. Şimdiye kadar oyun kurucuları, geri koşuları ve geniş alıcıları tartıştık. Bugün, sıkı son 2023 NFL Draft sıralamasını inceliyoruz.

1. Michael Mayer (Notre Dame)

2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar
26 Kasım 2022; Los Angeles, Kaliforniya, ABD; Notre Dame Dövüşü İrlandalı sıkı taraf Michael Mayer (87), Los Angeles Memorial Coliseum’da ilk yarıda Güney Kaliforniya Truva atlarına karşı sıkı son Mitchell Evans’a (88) karşı attığı golü kutluyor. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Michael Mayer, Kyle Pitts’in üniversiteden mezun olduğu o dünya dışı atlet değil, ama tüm paketi sıkı son konuma getiriyor. Notre Dame’deki kolej kariyeri boyunca, son üç yılda hücumlarında önemli bir rol oynadı.

6’4’te, sürekli olarak çemberin üzerinde yakalamalar yapabiliyor, bu da onu sahanın ortasında ve en önemlisi kırmızı bölgede korumasını zorlaştırıyor. Ek olarak, koşu oyununda savunmacılara bazı etkileyici bloklar koyabilir, ancak bu alanda bazı iyileştirmeler kullanabilir. İlk turda sıkı bir son seçilirse, bu Mayer olacaktır.

2. Darnell Washington (Gürcistan)

2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar
Georgia sıkı tarafı Darnell Washington (0), 3 Eylül 2022 Cumartesi günü Atlanta’da Oregon ve Georgia arasında oynanan Chick-fil-A Kickoff NCAA kolej futbolu maçının ilk yarısında Oregon defans oyuncusu Bryan Addison’ı (13) atlıyor. Haberler Joshua L Jones

Basitçe söylemek gerekirse, Darnell Washington, sıkı uç standartlarına göre bile çok büyük. Georgia Bulldog 6’7 ve 267 pound, onu sıkı bir uçtan ziyade bir EDGE’ye yaklaştırıyor. Bunu, engelleri aşmak için yeterli atletizmle birleştirin ve harika bir olasılık elde edin.

Washington sizi hızıyla uçurmayacak, ancak alıcı olarak yetenekli eller getiriyor. Bunun da ötesinde, cüssesi ona meşru bir hücum yan hakemi gibi blok yapma yeteneği verir. Kariyeri boyunca çok büyük rakamlar ortaya koymadı, ancak başarıları boyunca Georgia hücumunun her yerinde parmak izleri vardı.

3. Dalton Kincaid (Utah)

2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar
2 Aralık 2022; Las Vegas, NV, ABD; Utah Utes’in sıkı sonu Dalton Kincaid (86), Allegiant Stadyumu’ndaki PAC-12 Futbol Şampiyonası’nda Güney Kaliforniya Truva atlarına karşı kazandığı zaferi kutluyor. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Dalton Kincaid, NFL’deki sıkı işler için biraz daha küçük tarafta, ancak masaya müthiş bir atletizm ve alıcı olarak yumuşak eller getiriyor. Utah için son iki sezonun her birinde, 8 tank avcısı pas yakaladı ve rota koşucusu olarak keskin bir yetenek sergiledi.

Yine de Kincaid’in geliştirmesi gereken en büyük şey gücü. Bloklama açısından pek bir şey sağlamıyor ve takım oyuncularını yarıp geçme yeteneğiyle kimseyi şaşırtmayacak. Her iki durumda da, olumlu tarafı için İkinci Gün veya Üçüncü Gün erken seçimi olmasını bekleyin.

4. Cameron Latu (Alabama)

2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar
12 Kasım 2022; Oxford, Mississippi, ABD; Alabama Crimson Tide sıkı tarafı Cameron Latu (81), Vaught-Hemingway Stadyumu’nda ikinci yarıda Mississippi Rebels defans oyuncusu Ladarius Tennison’un (13) yaptığı müdahale girişimini bozdu. Zorunlu Kredi: Petre Thomas-USA TODAY Sports

Liseden mezun olan Cameron Latu, aslında başarılı bir lise geçiş koşucusuydu, ancak EDGE’deki Crimson Tide derinliği göz önüne alındığında, hızlı bir şekilde sıkı son konuma geçti.

Başarı kısa sürede Latu’yu yeni pozisyonunda buldu ve şimdi 2023 NFL Draftına zorlu son noktadaki en iyi köpeklerden biri olarak giriyor. Latu’nun en iyi özelliği rotasındaki patlayıcı hızıdır. Bu patlayıcılık ve boyut kombinasyonu, onu savunmadaki herkes için zor bir siper haline getiriyor.

Yine de Kincaid’e benzer şekilde, vücuduna güç katmaktan yararlanabilir. Şu anda bir engelleyici olarak pek bir şey sunmuyor, ancak bu, birkaç kilo daha kas inşa etmeye kendini adamayla değişebilir.

5. Luke Schoonmaker (Michigan)

2023 NFL Draft Sıralaması: Zor Sonlar
3 Aralık 2022; Indianapolis, Indiana, ABD; Michigan Wolverines sıkı sonu Luke Schoonmaker (86), Lucas Oil Stadyumu’nda Purdue Boilermakers’a karşı Big Ten Şampiyonası öncesinde. Zorunlu Kredi: Robert Goddin-USA TODAY Sports

Luke Schoonmaker şu anda en tutarlı blokçu değil, ancak oyununun bu alanında kesinlikle sağlam bir çaba harcıyor. Biraz daha geliştirme ile koşu oyununda önemli bir varlık haline gelebilir.

Benzer şekilde, bu ilk beşteki son üç oyuncu arasında Schoonmaker, bir alıcı olarak en az anlık avantajı sunuyor. En patlayıcı oyuncu değil ve bu nedenle rotalarının gelişmesi biraz zaman alıyor. Bununla birlikte, emin elleri var, bu yüzden top yoluna gittiğinde, muhtemelen onun eline geçecek bir yol bulacaktır.

Packers Resmi Olarak Vikingleri Yakalayamıyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/news/2023-nfl-draft-rankings-tight-end/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir