2023 NFL Draft Sınıfının Başında Kayvon Thibodeaux-Esque Oyuncusu Var2023 NFL Draft Sınıfının Başında Kayvon Thibodeaux-Esque Oyuncusu Var

10 Ocak 2022; Indianapolis, IN, ABD; Alabama Crimson Tide defans oyuncusu Will Anderson Jr. (31) Lucas Oil Stadyumu’ndaki 2022 CFP kolej futbolu ulusal şampiyonluk maçında Georgia Bulldogs tarafından yenildikten sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

2022 NFL Taslağı, mutlaka bir ton üst düzey yeteneğe sahip olmayan, ancak son hafızadaki daha derin sınıflardan biriydi. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında bir ton All-Pros veya Pro Bowls görmeyebiliriz, ancak İkinci Günün sonunda ve hatta Üçüncü Gün’de NFL seviyesinde yeni başlayanlar olacak çok sayıda oyuncu olmalıdır. Öte yandan, 2023 sınıfı şu anda oldukça farklı görünüyor. Bu yaklaşan sınıftan birden fazla süper yıldızın çıktığını görebiliyorduk ve en tepede, bir umut, bir yıl önce bu zamanlarda Kayvon Thibodeaux’nun yaptığı kadar cazip görünüyor. Bu oyuncu Alabama EDGE Will Anderson Jr.

Ocak ayından yaklaşık Kasım ayına kadar, Thibodeaux, 2022 draftında genel sıralamada birinci olmanın açık ara favorisi olarak görülüyordu. Taslak yaklaştıkça bu açıkça değişti ve ilk 10 seçime girip giremeyeceği sorusu ortaya çıktı. Ancak, bazı takımlar tarafından New York Giants’a 5. sıraya çıkacak kadar sevgiyle görülüyordu.

Açıkçası, 12 ay boyunca çok şey olabilir, ancak herhangi bir felaket olayı hariç, Anderson’ın yapması gerekmeyecek gibi görünmüyor. Thibodeaux’nun karşılaştığı aynı yargılardan geçmekd Çaba, karakter ve rekabetle ilgili. Öncelikle, kolej futbol programlarının altın standardı için oynuyor: Alabama Crimson Tide. Sadece haftalık bazda NFL yeteneklerine karşı çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda Alabama’nın savunmasında bu başlangıç ​​pozisyonu için NFL yeteneklerini yeniyor.

En azından ilk iki sezonunda snap attığını da söyleyemeyiz. 28 maçta Anderson, 24.5 çuval da dahil olmak üzere 41.5’lik absürt bir kayıp mücadelesi kaydetti. 2021’deki 31 TFL’si ve 17.5 çuvalı, NCAA futbolunun tamamına liderlik etti. Onun birleşik çabası ve becerisi, Alabama’nın 2021’deki ulusal ikincilik kampanyasının temel bileşenleriydi.

Anderson’ın 2022’de iyi oynamaya devam ettiğini ve Alabama’nın onlarca yıllık şampiyonluk geçmişinin ardından alaka açısından aniden uçurumdan düşmediğini varsayarsak, bir yıl içinde ilk genel seçim için büyük bir yarışmacı olacağına dair güvenli bir bahis gibi görünüyor. şu andan itibaren.

2023 NFL Draft Sınıfının Başında Kayvon Thibodeaux-Esque Oyuncusu Var


Kaynak : https://purpleptsd.com/theres-a-kayvon-thibodeaux-esque-player-at-the-top-of-the-2023-nfl-draft-class/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir