2022 Vikings Draft Sınıfı Ara Veremiyor2022 Vikings Draft Sınıfı Ara Veremiyor
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), ikinci çeyrekte US Bank Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı sıraya girdi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Her yıl, NFL takımları kadrolarına çaylaklar getiriyor ve takımın geleceğinin sahaya ilk adım atma şansını elde ettiğini görmek için heyecan artıyor. Ne yazık ki Minnesota Vikingleri ve hayranları için, draft sınıflarının çoğu için durum böyle değil. Ed Ingram dışında, henüz bu takım üzerinde gerçek bir etki yaratacak bir çaylak yok ve 2022 Vikings draft sınıfının sakatlık şansı açısından bir ara verememesi de yardımcı olmuyor.

Açıkçası, Lewis Cine, New Orleans Saints’e karşı 4. Haftadaki sakatlığının ardından sezon için bitti. Ondan sonra, sezona kadar sağlığı iyi olan bir Vikings çaylak bulmakta zorlanacaksınız. Andrew Booth Jr. son dört maçı dörtlü sakatlığıyla kaçırdı. Booth, oynadığı bir oyunda Green Bay Packers’a karşı sadece iki karede göründü.

Bu hafta, çaylaklar için işler daha da kötüleşti. Jalen Nailor, Pazar günkü maçtan önce sakatlık nedeniyle aktif olmayanlar listesine girdi. Bu, RB Ty Chandler ve TE Nick Muse’un 53 kişilik kadroya yükselmesi için kapıyı açtı, ancak elbette daha fazla yaralanma oldu.

Görünüşe göre, Ty Chandler oyun sırasında başparmağını kırdı ve bir IR stint olasılığı ile birkaç haftayı kaçıracak. Eğer bu olursa, en az dört maçı sakatlanarak kaçıran üçüncü Vikings çaylağı olacak.

Ek olarak, CB Akayleb Evans oyunu sarsıntı protokollerinde bıraktıbu yıl bir çeşit sakatlık yaşayan toplam beş çaylak yaptı.

Bunu olumlu bir notla kapatmak için, Vikings hayranları Booth’un kadrosuna geri dönüş bekleyebilirler. Görünüşe göre, Pazar günü bir maç kararıydı ve çaylak, bu Pazar Miami Dolphins’e karşı kadrodaki varlığını garanti etti.

Evans ve Nailor’un sakatlıklarından nasıl kurtulacakları henüz belli değil, ancak onların da en kısa zamanda tekrar kadroya girmelerini beklemek güvenli görünüyor. Vikingler, Pazar günü CST 12.00’de Yunuslarla kapışacak.


2022 Vikings Draft Sınıfı Ara Veremiyor

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/the-2022-vikings-draft-class-cant-catch-a-break/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir