2022 GEICO Başlangıç ​​sahası açıklandı


2022 lise futbol sezonu, 2022 ESPN GEICO Başlangıcı ile bomba gibi başlıyor.

ESPN Salı günü, St. Joseph’s Prep (Pa.) ile St. Thomas Aquinas (Fla.) arasındaki çift kafalı, ardından Los Alamitos (Kaliforniya) ve American Heritage (Fla.) arasındaki çift başlı bir başlama vuruşu sahası olduğunu duyurdu. 27 Ağustos

St. Thomas Aquinas, eyalet şampiyonluğuyla sonuçlanan 14-1 sezonunun ardından 2021 USA TODAY High School Sports Super 25 sıralamasında dokuzuncu oldu. St. Joseph’s Prep, 2022’de Batı Virginia’lı defans oyuncusu Josiah Trotter tarafından yönetilen yetenekli bir takımı geri getiriyor.

American Heritage’ın Los Alamitos ile buluşması, Başlama Maçının en tatlı eşleşmesi olabilir. Los Alamitos, 2023 sınıfının 2 numaralı acemi adayı olan beş yıldızlı USC oyun kurucu Malachi Nelson ve kendini Truva atlarına adamış beş yıldızlı atlet Makai Lemon tarafından yönetiliyor. Los Alamitos’ta ayrıca dört yıldızlı geniş alıcı DeAndre Moore Jr., üç yıldızlı atlet Ethan O’Connor, üç yıldızlı savunma oyuncusu Sinn Brennan ve üç yıldızlı Nygel Osborne var.

Patrick Surtain Miami Dolphins’in koçluk kadrosuna katıldıktan sonra American Heritage, Mike Smith’te yeni bir baş antrenörü ağırlıyor. Smith daha önce programın güç ve kondisyon koçuydu ve 2012’den bu yana 111-18’lik bir rekor ve 2013, 2014, 2016, 2017 ve 2020 eyalet şampiyonluklarını içeren bir esneme sonrasında devraldı.

Ayrıca 2022 sezonunun ilk hafta sonu, Kickoff’un dışında bir çift ağır sıklet karşılaşması var. Savunan ulusal şampiyon Mater Dei (Calif.), Nevada 5A şampiyonu Bishop Gorman’ı yenmek için Las Vegas’a giderken, St. John Bosco, Allen ile bir randevu için Teksas’a gidiyor.

İlişkili


Kaynak : https://usatodayhss.com/2022/high-school-football-2022-espn-geico-kickoff-st-thomas-aquinas-american-heritage-st-josephs-prep-los-alamitos

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir