2022-23 NBA sezonu için fantezi taslaklarında hedeflenecek 10 uyuyan seçim


İşaya Hartenstein

Her yıl, draftın son turlarında seçilebilecek çok sayıda fantezi uyuyan var. Bu oyuncular, ortalama draft pozisyonlarına göre verebilecekleri değerden dolayı lig kazanma potansiyeline sahiptir. Asıl soru, 2022’de NBA fantezi uyuyanları kimler?

NBA fantezi uyuyanlar 2022

Bu traversler, bu sezon ne kadar iyi performans gösterecekleri hala belirsiz olduğu için taslak tahtasında düşük. Geçen sezondan ilgili ADP’lerini ezeceklerini söyleyen yeterli veri yok. Yine de, bu oyuncuların genişletilmiş rolleri nedeniyle daha iyi istatistikler üreteceklerine veya bu sezon daha yeni çıkmaya hazır olduklarına inanıyoruz.

İşte NBA fantezi uyuyanlar 2022.

İşaya Hartenstein

Bu yaz Knicks ile anlaştı, İşaya Hartenstein zemini genişletme, savunma istatistiklerini yükseltme ve iyi yüzdeler verme yeteneği ile ligdeki en iyi fantezi dostu oyunculardan biridir. Sahada dakika verildiğinde istatistik verebileceğini hepimiz biliyoruz. Geçen sezon Clippers ile 36 dakikada 16.7 sayı, 9.8 ribaund, 4.7 asist, 1.5 top çalma ve 2.3 blok ortalamaları tutturdu.

Şimdi Knicks ile Hartenstein, yedek merkezi olarak artan bir rol görecek. New York ile beş noktada oldukça ince Mitchell Robinson onların tek gerçek merkezi olarak. Robinson’ın sakatlık geçmişi göz önüne alındığında, Robinson’ın düşmesi durumunda Hartenstein’ın fantezi değeri fırlayabilir.

Devin Vassel

dejounte Murray‘ın ayrılması San Antonio’nun geri sahası için birçok fırsat açtı. Dışında Tre Jones, Devin Vassel kadrolarındaki fanteziyle ilgili tek guard. Geçen sezon maç başına 27.3 dakikada 12.3 sayı, 4.3 ribaund, 1.9 asist, 1.1 top çalma ve 0.6 blok ortalamaları tutturdu.

Vassell, geçen sezon iyi yüzdeler ve savunma istatistikleriyle zaten iyi bir fantezi değeri sağladı. Şimdi artan hücum rolüyle, bu sezon sayılarını artırma potansiyeline sahip. Ve Spurs’ün oyuncu gelişimine odaklanacağına inanmamak için hiçbir sebep yok. Bu, Vassell’e kendisini sağlam bir iki yönlü oyuncu olarak geliştirmek için kullanabileceği tüm dakikaları verir.

Lauri Markkanen

Jazz’a takas oldu Lauri Markkanen önümüzdeki sezon çıkış yapacak şekilde konumlandırıldı. Artık yeni bir “alfa” aradıkları için Utah’ta genişletilmiş bir rolü olacak. Donovan Mitchell ve Rudy Gobert Gittiler. Eski piyango seçimi hala 25 yaşında ve ileri noktada başa çıkabileceği tüm dakikaları alacak.

Markkanen geçen sezon %45 şut isabeti ile maç başına 14.8 sayı, 5.7 ribaund ve 2.2 üçlük ortalamaları tutturmuştu. Evet, size herhangi bir savunma istatistiği vermiyor ama pozisyonunda zemini germe yeteneği, onu ilk etapta draft etmenizin nedeni. Markkanen, bu sezon izlenmesi gereken NBA fantezi oyuncularından biri.

Monte Morris

Monte Morris artık Wizards’ın pozisyonunda rakibi olmayan başlangıç ​​oyun kurucudur. Onun arkasında sadece Delon Wright ve Johnny Davis. Hepimiz onun büyük bir verimlilikle sayı ve asist sağlayan sağlam bir oyun kurucu olduğunu biliyoruz. Fantezi basketboldaki en etkili guardlardan biri.

Geçen sezon Morris, Denver formasıyla %48 şut isabeti ile 12.6 sayı, 3.0 ribaund ve 4.4 asist ortalamaları tutturmuştu. Washington’daki ana kolaylaştırıcı olduğu için sayılarının artmasını bekleyin. Bu yeni fırsat göz önüne alındığında Morris, draftınızın son turlarında hedefleyebileceğiniz en iyi NBA fantezi oyuncularından biri.

kemikler hyland

kemikler hyland şu anki ADP’sini çalmak gibi görünüyor. Monte Morris’in ayrılması, oyun kurucu pozisyonunda daha fazla dakika açtı. Cemal Murray Ayrıca sezonun ilk bölümünde dakika kısıtlaması olacak. Murray tüm gücüyle geri dönse bile, Hyland Nuggets için yedek kulübesinden ana kıvılcım olarak dakikalar alacak.

2022-23 NBA sezonu için fantezi taslaklarında hedeflenecek 10 uyuyan seçim2022-23 NBA sezonu için fantezi taslaklarında hedeflenecek 10 uyuyan seçim

Geçen sezon Hyland, maç başına %40 şut isabeti ile 10.1 sayı, 2.7 ribaund, 2.8 asist ve 1.9 üçlük ortalamaları tutturmuştu. Koparma potansiyeli nedeniyle bu sezon izlenmesi gereken NBA fantezi oyuncularından biri.

Kavanoz Vanderbilt

2022’nin en iyi NBA fantezi uyuyanlarından biri Kavanoz Vanderbilt. Gönderilen paketin bir parçası olarak Jazz’a takas edildi. Rudy Gobert Timberwolves’a. Şimdi Utah ile Vanderbilt, Lauri Markkanen’in arkasında oynarken bile genişletilmiş bir rol görebiliyordu ve Kelly Olynyk derinlik tablosunda.

Dakikalar göz önüne alındığında, hepimiz Vanderbilt’in ribaund, top çalma ve blok toplama yeteneği ile bir fantezi canavarı olduğunu biliyoruz. Geçen sezon Vanderbilt 36 dakikada 9.8 sayı, 11.9 ribaund, 1.9 top çalma ve 0.9 blok ortalamaları tutturmuştu. Bu sezon daha fazla double-double yapmasını bekleyin çünkü Jazz ona özellikle ikinci yarıda kaldırabileceği tüm dakikaları verecek.

Jalen Smith

Geçen sezon Pacers ile 22 maçta, Jalen Smith bize sahada neler yapabileceğine dair bir fikir verdi. Üçlük, ağıl ribaundları ve blok atışları yapabilen uzun bir adam, sahip olunması gereken bir fantezi lüksüdür. Smith, maç başına sadece 24.7 dakikada %54 şut isabeti ile 13.4 sayı, 7.6 ribaund, 1.0 blok ve 1.4 üçlük ortalamaları tutturdu.

Bu sezon Indiana, neler yapabileceğini gösterdiği için ona daha fazla oynama süresi verecek. Yanında gelişebilir Myles Turner ve hatta Turner başka bir takıma takas edilirse bir destek alacak. Draftlarda geç hedeflenen en iyi NBA fantezi oyuncularından biri.

Tre Jones

kalkış dejounte Murray Spurs için oyun kurucu pozisyonunda doldurulacak çok dakika kaldı. Geçen sezonki yedeği Tre Jones, derinlik tablosunda bir sonraki sırada yer alıyor ve şimdi bir asist ve top çalma yayıncısından her hafta başlaması gereken bir oyuncuya dönüştü.

Geçen sezon Jones, 36 dakikada 13 sayı, 4.9 ribaund, 7.3 asist ve 1.4 top çalma ortalamaları tutturdu. Jones’un Spurs için ana kolaylaştırıcı olduğu için bu sezon buna benzer sayılar yayınlayabileceğini söylemek güvenli. Üç sayılık atışlarını ve savunmasını geliştirebilirse, daha büyük bir fantezi değeri sağlayacaktır.

Herbert Jones

Fantezi basketbol ipuçlarından biri, top çalma ve blok gibi kıt kaynakları sağlayabilecek oyuncuları seçmektir. Ondan başka Herbert Jones, diğer kategorilerde size zarar vermeden bunu tutarlı bir şekilde yapabilen oyuncular bulmak zor. Jones, çaylak olarak maç başına 1.7 top çalma ve 0.8 blok ortalamaları tutturdu. Ayrıca, üç sayılık şutları ve oyun kurma becerisini de gösterdi.

Bile Zion Williamson Geri dönersek, Pelicans’ın bu sezon en iyi savunma oyuncusunun dakikalarını azaltması için hiçbir sebep yok. Diğer takımdaki en iyi oyuncuyu korumak için her zaman onu yere koymanın bir yolunu bulurlar. Jones hücum oyununu geliştirebilirse, ADP’si top çalmaya benziyor.

Jaden McDaniels

Dikkat edilmesi gereken 2022 NBA fantezi uyuyanlarından biri Jaden McDaniels. Ayrıca eğitim kampı ve sezon öncesi boyunca onu çevreleyen çok fazla yutturmaca oldu. Birden fazla pozisyonu savunmak için derinden ve uzun mesafeden şut atma mesafesine sahip olduğu için heyecanın nereden geldiğini görebiliyoruz.

Rudy Gobert’in gelişiyle bile, McDaniels üçlük ve hisse toplama yeteneğiyle hala iyi bir fantezi değeri sağlayabilir.

Üstelik etkili olması için topa çok fazla sahip olmasına gerek yok. Geçen sezon McDaniels maç başına 9.2 sayı, 4.2 ribaund, 0.7 top çalma, 0.8 blok ve 1.1 üçlük ortalamaları tutturmuştu. Timberwolves sonunda onu bir başlangıç ​​olarak serbest bırakırsa, bu sayıların artmasını bekleyin.
Kaynak : https://franchisesports.co.uk/10-sleeper-picks-to-target-in-fantasy-drafts-for-the-2022-23-nba-season/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir