2015’ten Beri NFL’deki En Kötü Takımlar


2022/23 NFL sezonu doruk noktasına ulaştı ve şu anda playofflar devam ediyor. AFC’den gelen birkaç ağız sulandıran kravat var. İlk olarak, Buffalo Bills, bölüm turunda geçen yılın Super Bowl kaybedenleri Cincinnati Bengals ile karşı karşıya gelecek.

Bu beraberliğin kazananları, Super Bowl’da bir yer için Patrick Mahomes’in Kansas City Chiefs’iyle karşılaşacak. karşılaştıran Oddchecker Super Bowl oranları ve ücretsiz tekliflerChiefs’i gelecek ay başarı için favori yaptı, ancak önce konferanslarını tamamlamaları gerekiyor.

NFL bir zafer ve yenilgi oyunudur ve hiçbir takım ligi son sırada bitirmek istemez. Spordaki en kötü duygulardan biri, sıralamaları son sırada bitiren ve ardından sezon dışı sezona yeterince iyi olmadıklarını bilerek başlamak zorunda kalan takım olmaktır. 2015’ten bu yana, play-off’a kalamayan ve hatta galibiyet rekoru kıran takımlar talihsiz bir deneyim yaşadı.

Detroit Aslanları – 2015

2015 sezonu, Detroit Lions’ı 7-9’luk bir rekorla sıralamaların en altında gördü. Lions, 2014’te galibiyet rekoru kırmasına ve 2011’de play-off’ları yapmasına rağmen, ivmeyi devam ettiremediler ve ligdeki en kötü hücumlardan birini yaşadılar.

Başarılı olabilecek bir sezon için hayal kırıklığı yaratan bir sondu.

Cleveland Browns – 2016

Ertesi yıl, Cleveland Browns’a 1-15’lik bir rekorla ligin sonunu bitirme sırası geldi. Geniş alıcı Terrelle Pryor ve oyun kurucu Robert Griffin III’ün satın alınmasıyla sezon başında büyük umutları olan Browns için felaket bir sezondu.

Browns, sezonu 2002’de Texans’ın genişlemesinden bu yana NFL’deki en kötü rekorla tamamladı ve mücadeleleri bugüne kadar devam ediyor.

San Francisco 49ers – 2017

2017 sezonu, San Francisco 49ers’ın sıralamaların en altına düştüğünü gördü. Ligin en iyi savunmalarından birine sahip olmasına rağmen hücumda mücadele eden 49ers, sezonu 6-10’luk bir rekorla tamamladı.

Sadece iki yıl önce Super Bowl’a giren bir takım için sezonun hayal kırıklığı yaratan bir sonuydu.

Arizona Kardinalleri – 2018

Beş yıl önce, Arizona Cardinals’ın 3-13’lük bir rekorla dip bitirme sırası gelmişti.

Cardinals, seçmelerde genel olarak 10 numara olarak Josh Rosen’i seçmişti ve onları başarıya götürecek oyun kurucu olacağına dair büyük umutları vardı, ancak sezon hayal kırıklığıyla sona erdi.

Miami Yunusları – 2019

2019 sezonunda Miami Dolphins 5-11’lik bir rekorla ligin sonunda bitirdi.

Dolphins, yüksek profilli oyuncularla dolu bir kadroya sahip olmasına rağmen, işleri tersine çeviremedi ve sezonu ligdeki en kötü hücumlardan biriyle tamamladı.

Jacksonville Jaguarları – 2020

Hepimizin çok iyi hatırladığı gibi 2020 sezonu çoğu spor dalında tuhaf geçti. Küresel olaylar, oyunların kapalı kapılar ardında oynanması gerektiği anlamına geliyordu ve bundan fayda sağlamayan bir takım Jacksonville Jaguarlarıydı.

O sezon NFL’yi dibe vurdular ve 16 maçta sadece bir galibiyet aldılar.

Jacksonville Jaguarları – 2021

Çok güzel, iki kez yaptılar. Jaguarlar, iki yıl üst üste NFL sıralamasında alt sıraları bitirme konusunda kıskanılacak bir sicile sahip. Geçen sezon, bir kez daha AFC’nin kırbaçlanan çocukları oldular, ancak en azından bir önceki yıla göre iki galibiyet daha aldılar.

Detroit Lions da kampanyayı sadece üç galibiyetle bitirdi; ancak, Jaguarlardan bir maç daha az kaybettiler, bu da Florida merkezli takımın tahta kaşıkla sonuçlanan takım olduğu anlamına geliyor.

Chicago Ayıları – 2022

Ve son olarak, kampanyasını üç galibiyet ve 14 mağlubiyetle bitiren Chicago Bears’ın istenmeyen onura gittiği bu sezona geldik.

En kötü takım unvanı Houston Texans’a gidecek gibi görünüyordu ama son üç maçında iki galibiyet cansız Bears’tan biraz daha iyi bir rekorla bitirmelerini sağladı.


Kaynak : https://franchisesports.co.uk/some-of-the-worst-nfl-teams-since-2015/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir