2 Viking, DAL’a Karşı Elendi, Home Underdog Madness, DarrisawCevaplanan Sorular: DAL'a Karşı 2 Viking Elendi, Home Underdog Madness, Darrisaw
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Akayleb Evans. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Cevaplanan Sorular: DAL’a Karşı 2 Viking Elendi, Home Underdog Madness, Darrisaw

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, 18 Kasım’daki sayısı, modern bir tarzda ele alındı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Pazar günü Akayleb Evans ve Dalvin Tomlinson olmadan Vikinglerin başı dertte mi?

Cevaplanan Sorular: DAL'a Karşı 2 Viking Elendi, Home Underdog Madness, Darrisaw
5 Mart 2022; Indianapolis, IN, ABD; Missouri defans oyuncusu Akayleb Evans (DB11), Lucas Oil Stadyumu’ndaki 2022 NFL Scouting Combine sırasında medyaya konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports

A: Numara.

Şimdi Andrew Booth’un Evans’ın ve Dantzler’ın yerine geçme zamanı ve adam Nisan ayında 2. Rauntta draft edildiğinden, bunun için omurgaya sahip olmalı.

Tomlinson için, Vikingler hizmetleri dışında iki oyun kazandı.

Booth’un işe başlama görevi için hazır olmaması idealden daha az olacaktır, ancak bu her sporcunun hayalini kurduğu şeydir. Başarılı bir performans sergileyeceğini düşünüyoruz.

Ezekiel Elliott ve Tony Pollard’ı durdurmak eğlenceli olmayacak ama Minnesota kazanmanın yollarını aramaya devam ediyor. Kovboylara karşı Vikingler 27-20.

S: Vikinglerin çılgınca olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? mazlumlar Kovboylara karşı?

2 Viking, DAL'a Karşı Elendi, Home Underdog Madness, Darrisaw
26 Ağustos 2022; Arlington, Teksas, ABD; Ezekiel Elliott’a (21) geri koşan Dallas Cowboys, dördüncü çeyrekte AT&T Stadyumu’nda Seattle Seahawks’a müdahale ettikten sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Tim Heitman-USA TODAY Sports

A: Puan yayılımı, Kovboyların ulusal popülaritesiyle şişirildi. Dallas oyunları, bahislerde daha fazla ilgi görüyor ve onları hafif favoriler olarak göstermek, spor kitapçıları için açıkça avantajlı.

İşte garip bir gerçek: Vikingler, Super Bowl LVII’yi kazanmak için 1’e 1 favori, oysa Dallas 15’e 1.

Sonunda, 11. Hafta çizgisi önemli değil. Vikingler, motivasyon olarak “evde güçsüz olanları” kullanabilir.

S: Christian Darrisaw’ın bir Pro Bowl gezisi kazanacağına inanıyor musunuz?

2 Viking, DAL'a Karşı Elendi, Home Underdog Madness, Darrisaw
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

A: Kesinlikle – ama orada durma. Birinci Takım All-Pro olma yolunda ilerliyor.

Darrisaw arasında 1 numara tüm 10 hafta boyunca NFL hücum takımları başına Profesyonel Futbol Odağı. O sadece en iyi mücadele değil. PFF ikinci yıl LT’yi lig çapında en iyi hücum yan hakemi olarak görüyor.

Ve Darrisaw sadece gelişmeye devam edecek – bu ürkütücü ve muhteşem yön. Rick Spielman, çıkışa doğru yürürken Darrisaw ve takım arkadaşı Justin Jefferson’ı seçerek Vikinglere gerçekten sağlam bir iş çıkardı.


Justin Jefferson, Dallas'a Karşı 11. Haftasında Tarih Yazabilir

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/questions-answered-2-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir