2. Sezona Girerken Çok Çalışın ve Sürecin Keyfini Çıkarın Temel Değerlerimiz


Baş antrenör Ashish Nehra, yardımcı antrenör Mithun Manhas ve kriket direktörü Vikram Solanki liderliğindeki Gujarat Titans yönetimi, Kochi’deki mini müzayede öncesinde görevlerini tamamladı ve rekabetçi bir kadro oluşturmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyor. Ayrılacak

Narendra Modi Stadyumu’nda 100.000 kamera parladı ve Shubman Gill “şık bir şekilde bitirdi” ve 2022’de Gujarat Titans için güzel bir yolculuğu tamamladı. Vikram Solanki, Ashish Nehra’yı dünyanın en büyük kriket liginde bu kadar parlak bir şekilde ayarladığı için takdir ediyor.

Ayrıca Okuyun: IPL pahalı Oyuncuları 2008-2023: Her IPL turnuvasının en pahalı oyuncusu.

solanki dedi

“Geçen yıl Ashish koçunu izlemiş ve ameliyat etmiş biri olarak, kriketçileri geliştirmek için zamanını ve çabasını onun kadar harcayan kimseyi tanımıyorum.”

“Ayrıca en çok antrenman sahasında eğleniyor ve bu birçok oyuncuya bulaşıyor. Oyunculara ve takıma iş ahlakını ve çok çalışırken keyif alma fikrini aşılıyor. Bunu yapıyor, tüm destek personelinin olabildiğince sıkı çalışması konusunda ısrar ediyor. Ve aynı zamanda çok eğlenin.

Bu kadar çok yetenekli oyuncuya sahip bir ülkede oyuncu aramak zorlu bir iş olabilir ve Baş Antrenörümüzün bundan yalnızca heyecanı var. “Oyunculara verebildiğiniz kadar çok fırsat vermelisiniz. Eğer iyilerse, koç olarak onlarla sıkı çalışmak senin sorumluluğunda,” diye açıkladı Nehra.

Yardımcı antrenör Mithun Manhas aynı duyguyu yineledi ve turnuvanın teknik kadroyla ilgili olmadığını, oyuncularla ilgili olduğunu öne sürdü. “Rolümüz, oyuncuları en yüksek potansiyellerine çıkarmaktır. Bütün mesele bu, mesele biz (antrenörler) değil, onlar (oyuncular) hakkında”.

Tata IPL, hayatın her kesiminden kriketçileri tek bir çatı altında bir araya getiriyor ve soyunma odasında uyumu korumak, hazinenin çok önemli bir anahtarı.

“Oyuncuların bir takım ortamında nasıl çalıştıklarını görmek çok önemli. Nasıl pratik yaparlar, nasıl davranırlar, nasıl davranırlar, getirdikleri enerji, tüm bunların önemli olduğunu görebilirsiniz. Oyuncularla ne kadar çok zaman geçirirseniz, onları o kadar iyi tanırsınız,” diye açıklayan Solanki, bir saatin gerekliliğini uygun bir şekilde özetledi.

TATA IPL 2023 Gujarat Titanları
TATA IPL 2023 Gujarat Titanları

Böyle bir turnuvada başarının tarifini çözmek zor olabilir, ancak Titanlar kendi kutularını işaretleyen doğru yetenekleri bulmak için fazladan yol kat etmeye kararlılar.

“Bir oyuncuyu izleme fırsatını boşa harcamamalıyız, elimize geçen her fırsatı koçluk departmanında değerlendirmeliyiz. Bir iç saha maçına girip çıkmak yerine burada kalma ve oyuncularla zaman geçirme konusunda bilinçli bir karar aldık,” diye ekledi Kriket Direktörü.

Gujrat Titans, Tata IPL 2023 için tutuldu

Shubman Gill, David Miller, Wriddhiman Saha, Matthew Wade, Abhinav Manohar, Sai Sudarshan, Hardik Pandya (C), Rahul Tewatia, Rashid Khan (VC), Vijay Shankar, Sai Kishore, Jayant Yadav, Mohammad Shami, Alzarri Joseph, Yash Dayal , Noor Ahmad, Darshan Nalkande, Pradeep Sangwan

Kaynak


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl/ipl-2023/tata-ipl-2023-gujarat-titans-mantra-work-hard-and-enjoy-the-process-our-core-ethos-as-we-steam-into-season-2/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir