16. Haftada Devlere Bir Bakış16. Haftada Devlere Bir Bakış
New York Giants’ın oyun kurucusu Daniel Jones. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla North Jersey Kaydı.

Bu 183.Bölüm VikesNow, günlük Minnesota Vikings analizine ayrılmış bir YouTube kanalı. Bu bölüm, Vikinglerin 15. Hafta geri dönüşüne bakıyor ve bu hafta sonu Giants’a göz atıyor.

Özellikle Giants savunması, Vikings’in geçen hafta sonu 1. Yarıdaki cansızlığı ve Pro Bowl oylaması tartışılıyor.

Herhangi bir geri bildirimi – özellikle yapıcı eleştiriyi – [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

16. Haftadaki Devlere Bir Bakış — Aşağıdan İzleyin

Vikingler Indianapolis Colts’u yendi 33-0’lık bir açığı sildikten sonra NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü tamamlayarak 15. Haftada 39-36. Minnesota, 1. Yarıda ve hatta 3. Çeyreğe başlamak için aptal gibi oynadı, ancak ardından tarih yazmak için kükredi.

devlere bir bakış
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Jordan Hicks (58) ve güvenlik Camryn Bynum. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Geniş alıcı Justin Jefferson harikaydı, 12 resepsiyon, 123 karşılama sahası ve 1 gol kaydetti. Jefferson, 2.000 karşılama yarda, karşılama yarda Tyreek Tepesi’nin tepesinde ve belki bazı MVP oyları için arayışına devam ediyor. Şu anda 2022’de 1.971 karşılama yardası ve 10 gol atma hızında.

Vikingler, bu hafta sonu evinde, 16. haftada Washington Commanders’ı yenen New York Giants’a karşı dört puanlık favori. Pazar Gecesi Futbolu 15. Hafta’da. New York artık sezon sonrasına ulaşmak için sürücü koltuğunda.

16. Haftada Devlere Bir Bakış
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans Dalvin Tomlinson ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Aslanlar, TJ Hockenson takasından bu yana 6-1’lik bir rekorla NFC takımlarının peşinden koşuyor. Minnesota, NFC North’u perçinlemiş olsa da, Detroit aslında sezon sonrasına ulaşma konusunda çok gerçek bir şansa sahip. Vikingler, NFC’de Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı tohum ve playofflar bugün başlarsa Komutanlara karşı kendi sahasında bir playoff maçına ev sahipliği yapacak.

Vikingler çok geçmeden sıkı son Irv Smith’i karşılayabilirken, korner oyuncusu Cameron Dantzler New York’a karşı geri dönmeli. Garrett Bradbury’nin oynaması pek olası değil.

Cevaplanan Sorular: Garrett Bradbury
2 Ocak 2022; Green Bay, WI, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Hoffman/Milwaukee Journal Sentinel -USA TODAY NETWORK

Vikings futbolu için bir sonraki büyük playoff konuşmacısı, Minnesota’nın 2 numaralı sırayı elinde tutup tutmadığı veya bunu San Francisco 49ers’a hediye edip etmediği. 49ers kazanırken Minnesota bir maç kaybederse, San Francisco ikinci sıra için Vikingleri geçecek. Ancak Vikingler, geçen hafta sonu Colts’u mağlup etmeleri ve Tampa Buccaneers’ın Cincinnati Bengals’a yenilmesi sayesinde 3. sıradan daha kötü bitiremez.

Devler, 2013’ten beri Vikingleri yenemedi – rezil Josh Freeman oyunu.

Vikingler 5 Yıl Sonra Kuzeyi Nasıl Kazandı?

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/a-look-at-the-giants/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir