16. Haftada Dalvin Cook İçin Büyük Şeyler HazırlanıyorDalvin Cook için Yemek Yapan Büyük Şeyler
Sasquatch ve Dalvin Cook.

Minnesota Vikings, Cumartesi günü Noel Arifesi için New York Giants’ı ağırlıyor ve NFL tarihindeki en çılgın geri dönüşten geliyorlar, hala yüksekten uçuyorlar. Dalvin Cook, o yarışmada her şeyden biraz vardı, ama heyecanlanması gereken bir oyun varsa, o da bu.

Cumartesi günü Minnesota’nın ilk beşi olarak sahaya çıktığında, Cook yeni bir kariyer rekoru kırmış olacak. Bir profesyonel olarak Cook, tek bir sezonda hiç 15 maç oynamadı, ancak Cumartesi günü artık durum böyle olmayacak. Sağlığının bir ödülü olarak, futboldaki tartışmasız en kötü koşu savunmasına karşı başlama fırsatı elde edecek.

Büyük Şeyler Yemek Pişirme
1 Kasım 2020; Green Bay, Wisconsin, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Benny Sieu-USA TODAY Sports

Dalvin için iyi haber şu ki, pivot Garrett Bradbury bir hafta daha forma giyemeyecek gibi görünse de, yıldız sol takım Christian Darrisaw geri döndü ve sağlıklı. Minnesota hattı bu sezon gelişti ve bunun çoğu kör taraf kitap ayracı ile başlıyor. Cook, şanssız bir Giants birimine karşı yarda toplamaya çalışacak ve tüm sezon boyunca rakip koşucuların onlara karşı yapmasına izin verdiler.

Cook, Buffalo Bills’e karşı 10. Haftadan bu yana 100 yardlık bir oyunu dolandıramadı ve bu yıl düzenleme sırasında yaptığı tek örnek için 8. Haftaya kadar geri gitmeniz gerekiyor. Bu, eski Florida Eyaleti ürününün yakın olmadığı anlamına gelmez. Cook geçen haftayı 95 yardla bitirdi ve diğer üç yarışmada da en az 90 yard üretti. Ancak bu sezon fark göze çarpıyor.

Dalvin Cook için Yemek Yapan Büyük Şeyler

Geri koşmaya başlayan Vikingler, geçen sezonun toplamında maç başına 15 yarddan fazla gerideydi ve geçen yıl 13 maçla sezonda 100 yarddan fazla pozitifti. Kevin O’Connell’in ofansif kafalı bir baş antrenörüne rağmen Cook, yeni planı ve fırsatları daha büyük bir başarıya dönüştürmedi. Oyun başına denemeleri azaldı, bunun bir kısmı oyun akışından kaynaklanıyor, ancak çok daha fazlası kendi prodüksiyonuyla ilgili.

Shuffle of Vikings Crazy Win'de Bir Şey Kayboldu
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geçen sezon Cook, Detroit Lions karşısında 206 yarda giderken rutin olarak yüzyıl sınırını aştığı bir 2020 kampanyasının ardından 131 ve 140 yarda maçlar yaptı. Cook’un 2022’de henüz kıyaslama oyununa sahip olmadığını söylemek, kibarca olur. Lig genelinde en iyi beklerden biri olmaya devam ederken, bu öncelikle atletik yapısını ve homerun vuruş yeteneğini yansıtıyor.

Yıllar geçtikçe, Cook’un bir şekilde geri dönüş yaptığını gördük. Bir oyuna alıştıkça, art arda birkaç oyunda avantajı bulabilir veya ortadan birini kırabilir. Bu yıl çok daha çok eski Minnesota harikası Adrian Peterson’a benziyordu. Açıklama, nihayetinde bir tanesini kırmadan önce daha kısa olanları yığmak olacaktır. Başarı eksikliği veya mesafe toplamları, büyük olanın asla gelmediği birden fazla oyundan kaynaklanmaktadır.

Vikingler Ağustos Planlarını Netleştirdi
30 Temmuz 2021; Eagan, MN, Amerika Birleşik Devletleri; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Geçen hafta Colts’a karşı oynanan yarışmanın ardından Cook biraz ivme kazanmalı. Zamansız bir fumble’dan önce uzun bir koşu yaptı ve harika görüş ve hızlanma, bir ekran geçişinde bitiş bölgesini bulmasına yardımcı oldu. Yerde parçalanmak için yalvaran bir Giants takımına karşı, Cook kesinlikle işini yapıyor olmalı.

Minnesota’nın hücumunun bu sezon hava yoluyla geliştiği fazlasıyla açık, ancak Cook, Kirk Cousins ​​için ek fırsatlar oluşturuyor ve pas oyunu, herkesin katılması gereken bir şey.


Michael Irvin, Kirk Cousins ​​Hakkında Haklıydı

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/big-things-cooking

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir