16. Hafta Vikings Sakatlık Raporu: Bradbury Oyun Dışında, İki Defans Şüpheli16. Hafta Vikings Sakatlık Raporu: Bradbury Oyun Dışında, İki Defans Şüpheli
Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Green Bay, Wis Wm. Glasheen USA BUGÜN AĞI-Wisconsin.

Hem Minnesota Vikings hem de New York Giants, 16. Hafta için son sakatlık raporlarını yayınladılar ve Noel Arifesi hesaplaşması öncesinde sakatlık durumu olan üç Viking var ve Vikingler, Garrett Bradbury’nin oyundan çıktığını çoktan duyurdu. 16. hafta sakatlıkların tam listesi şöyle:

  • C Garrett Bradbury- Geri (OUT)
  • CB Cam Dantzler- Bilek (ŞARJLI)
  • LB Eric Kendricks- Kalça (SORGULANABİLİR)

Garrett Bradbury’nin, bir ayın büyük bir bölümünde kendisini engelleyen sırtındaki sakatlık nedeniyle üst üste üçüncü maçını kaçıracağı resmileşti. Yaralanma, geçen hafta sonu Indianapolis Colts’a karşı kazanılan galibiyetin ardından meydana gelen bir araba kazasıyla yeniden ağırlaştı ve bu kesinlikle sorunlara yardımcı olmadı. Onun yerine Austin Schlottmann bir başlangıç ​​daha yapacak.

Garrett Bradbury Çıktı
Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. (John Autey / Pioneer Press).

Topun diğer tarafında, iki Viking savunucusu, korner Cam Dantzler ve defans oyuncusu Eric Kendricks’te sorgulanabilir. Dantzler, yılın başlarında onu IR’ye indiren ayak bileği burkulması üzerinde çalışmaya devam ediyor. 14. Haftada Lions’a karşı oynamaya çalıştı, ancak 15. Haftada Colts’a karşı oynamadı. Bunun yerine, Duke Shelley sezona ilk başlangıcını yaptı. Gerekirse, Shelley bu hafta sonu başka bir başlangıç ​​yapabilir.

Kendricks’e gelince, onu önceki iki yaralanma raporuna sınırlı olarak indiren bir kalça yaralanmasıyla mücadele ediyor. Sakatlığı nedeniyle çaylak defans oyuncusu Brian Asamoah’ın daha da fazla oynadığını görebiliriz. 15. Haftada Colts’a karşı 21 defans oyuncusu oynadı ve bu, 2022 üçüncü tur seçimi için bir kariyer rekoru kırdı.

Öte yandan, New York Giants iki oyuncudan yoksun kalacak. Hem CB Adoree Jackson hem de G Shane Lemieux sakatlıkları nedeniyle Cumartesi günkü maçta yer alamayacaklar. Jackson, dizindeki sakatlık nedeniyle Giants için son beş maçın her birini kaçırdı ve Lemieux bu yıl sadece 11. Haftada forma giydi. Bu hafta ayak parmağı yaralanmasıyla uğraşıyor.

16. Hafta Vikings Sakatlık Raporu: Bradbury Oyun Dışında, İki Defans Şüpheli
13 Kasım 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants defans oyuncusu Jaylon Smith (54), MetLife Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte köşe bağı Adoree’ Jackson (22) ve köşe bağı Nick McCloud (44) ile Houston Texans’a karşı başarısız toparlanmasını kutluyor. Zorunlu Kredi: Brad Penner-USA TODAY Sports

Cumartesi günü iki takım arasında oynanacak maç, NFC’deki playoff tohumlarını belirlemede uzun bir yol kat edebilir. Devler aniden kendilerini potansiyel olarak bir noktada bulurlar. en iyi joker kart noktası için Kovboyları yakalayın, özellikle de Dallas bu hafta sonu Philadelphia’ya düşerse. Bu arada Vikingler, 2 numaralı sırayı elinde tutmak ve San Francisco 49ers’ı uzaklaştırmak istiyor. Niners, bu hafta sonu Washington Commanders’ı ağırlıyor ve bu maç da yakın bir eşleşme olmalı.

Aslında, bunun bu iki takım arasında bir playoff ön izlemesi olma ihtimali bile var. Özellikle Aralık ayına kadar Vikingler 3. sıraya düşerse, bu iki takımın Wild Card turunda karşılaşma şansı çok yüksektir. Minnesota Vikings ve New York Giants’ın 24 Aralık Cumartesi günü US Bank Stadyumu’nda karşı karşıya gelmesi planlanıyor. İki playoff yarışmacısı arasındaki maçın başlama saati 12:00 CST olarak planlandı.

Dalvin Cook için Yemek Yapan Büyük Şeyler

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/week-16-bradbury-is-out

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir