16. Hafta Vikings Sakatlık Raporu: Bradbury Çıktı, Pair of LBs LimitedVikinglerin Feragat Telinde Ele Alması Gereken Pozisyonlar
Garrett Bradbury

Minnesota Vikings, haftanın ilk sakatlık raporunu yayınladı ve bu Salı günü New York Giants’a karşı Noel Arifesi maçı öncesinde dört oyuncu ilk raporlarında yer aldı. İlk 16. Hafta Vikings sakatlık raporundaki dört oyuncu şöyle:

  • LB Brian Asamoah- Limited (ayak bileği)
  • C Garrett Bradbury- DNP (geri)
  • OLB Patrick Jones II- Tam (hastalık)
  • LB Eric Kendricks- Limited (kalça)

Açıkçası, bu sakatlık raporuyla ilgili ortaya çıkan ilk şey, başlangıç ​​pivotu Garrett Bradbury’nin sırtındaki sakatlık nedeniyle dışarıda kalması. Görünüşe göre, hafta sonu geçirdiği küçük bir araba kazası nedeniyle yaralanması ağırlaşmış ve bu muhtemelen bu hafta sonu oynama şansını artırmıyor.

Bradbury, Giants’a karşı bu haftaki maçı kaçırırsa, sırtındaki sakatlık nedeniyle üst üste üçüncü maçına çıkamayacak. Onun yerine Austin Schlottmann yönetimi devraldı ve çoğu zaman yeterince iyi oynadı. Bradbury’nin bir başka yokluğu Vikingler için muhtemelen dünyanın sonu olmayacak, ancak muhtemelen bir playoff koşusu için sadık stoperlerine ihtiyaçları var.

Ardından, topun diğer tarafında, Salı günü Brian Asamoah ayak bileğinden sakatlanırken ve Eric Kendricks kalça sakatlığı ile katılırken, bir çift topsuz defans oyuncusu sınırlandı. Vikings savunması, son birkaç ayda sakatlık payını çoktan aştı ve özellikle Kendricks’in yokluğu bu hafta sonu büyük bir kayıp olurdu.

16. Hafta Vikings Sakatlık Raporu: Garrett Bradbury Oyun Dışında Kaldı
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Patrick Jones II de raporda bir hastalık olarak listelendi, ancak Salı günkü antrenmanda tam katılımcı olarak kaldı. Cumartesi gününü kaçırdıktan sonra bu hafta sonu oynanacak maça gitmeye hazır olacak gibi görünüyor.

Görünmeyen isimlerle ilgili olarak bu listede birkaç hoş sürpriz var. Cam Dantzler geçen hafta bir hastalıkla mücadele etti ve ondan önceki haftalarda, onu dört hafta boyunca IR’ye indiren ayak bileği yaralanmasından geçiyordu.. Bu raporda yer almadığını görmek, bu hafta sonu durumu için iyi bir işaret olmalı. Ek olarak, Christian Darrisaw, Cumartesi günkü maçtan birçok kez kramp nedeniyle ayrıldıktan sonra raporda yer almıyor. Geçen hafta sonu siperlerdeki savaşın etkilerinin kalmadığını görmek güzel.

Diğer tarafta, New York Giants’ın ilk sakatlık raporunda altı oyuncu yer aldı. O oyuncular şu şekilde:

  • CB Adoree Jackson- DNP (diz)
  • OL Shane Lemieux- DNP (ayak parmağı)
  • OT Evan Neal- Limited (omuz)
  • OLB Kayvon Thibodeaux- Limited (dirsek)
  • TE Nick Vannett- Limited (omuz)
  • DL Leonard Williams- Sınırlı (boyun)

Görünüşe göre CB Adoree Jackson, 11. Haftadan beri dizinden sakatlanan üst üste beşinci maçını kaçıracak. Ek olarak, Giants 2022 ilk tur seçim çifti Evan Neal ve Kayvon Thibodeaux, Salı günkü antrenmanda sınırlıydı. Pazar gecesi Washington Komutanlarına karşı kazandıkları zaferden sonra.

16. Hafta Vikings Sakatlık Raporu: Bradbury Çıktı, Pair of LBs Limited
18 Aralık 2022; Landover, Maryland, ABD; New York Giants defans oyuncusu Jaylon Smith (54), FedExField’da Washington Commanders’a karşı oynadıkları maçın ardından Giants savunma tarafı Kayvon Thibodeaux (5) ile kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Giants’ın 48 saatten daha kısa bir süre önce bir maç oynadığı göz önüne alındığında, sakatlık raporlarının normalden biraz daha uzun olacağı düşünülüyor. Bu sınırlı oyuncuların birçoğunun hafta sonuna kadar iyi durumda olmasını bekleyin.

Hem Devler hem de Vikingler bu hafta iki sakatlık raporu daha yayınlayacak. Ardından, iki takım önümüzdeki Cumartesi Noel arifesinde US Bank Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Başlama saati 12:00 CST olarak planlanmıştır.

Kirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını Dövüyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/week-16-vikings-injury-report

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir