1 Vikings Oyuncusu Kitleleri Kesinlikle Kazandı1 Vikings Oyuncusu Kitleleri Kesinlikle Kazandı
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hayranları. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, ekli bir Hollywood senaryosu olmadan herhangi bir oyunu kazanmayı reddediyor. Cumartesi günü New York Giants’ı geride bırakan Minnesota, tek skorlu oyunlarla 2022’de 11-0’a yükseldi, Vikingler geçen yıl sekiz veya daha az puanla belirlenen oyunlarda 6-8 (.428) olduğu için akıllara durgunluk veren bir istatistik.

Vikingler sıkı maçları kaybetmezler. Ya kesin bir şekilde kaybederler ya da bir bıyıkla kazanırlar. 2022’deki Viking dini budur.

Ve New York’a karşı Noel Arifesi usta vuruşuna giden yolda, şut atan Greg Joseph bir kefaret hikayesini doruğa çıkardı. Maç 24-24 berabere kalarak hatta devam ederken, Joseph doğu uç bölgesi direkleri arasında 61 yarda şut atarak yeni başlayan Giants’tan uzaklaştı. Oyun bitti.

1 Vikings Oyuncusu Kitleleri Kesinlikle Kazandı

Giants’a karşı tekme muhteşem olsa da – ve sonsuza dek Vikingler irfanında yaşayacak – debriyaj geni artık Güney Afrikalılar için sıradan. Yusuf tokat attı beş 16 hafta boyunca maç kazandıran saha golleri ve öyle hissetmeyebilir bile.

Greg Joseph’in 2022 Oyun Galipleri —

47 Yarda – New Orleans Azizleri (4. Hafta)
28 Yarda — Washington Komutanları (9. Hafta)
33 Yarda — Buffalo Bills (10. Hafta)
40 Yarda — Indianapolis Colts (15. Hafta)
61 Yarda — New York Giants (16. Hafta)

1 vikings oyuncusu kesinlikle
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutör Greg Joseph. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Neden Joseph’in lige ve Vikingler temalı konuşmalara hakim olduğu hissine kapılmıyoruz? Pekala, tüm maç kazananlarına rağmen karışık bir çantaydı. Cumartesi gününden önce Vikingler, NFL’de saha golü başına 18. ve ekstra puan dönüştürme yüzdesinde 30. sırada yer aldı. 2022 kampanyası efsanevi bir tekme sezonu olmadı, ancak Joseph, Vikingleri taklit ederek önemli olduğunda elinden gelenin en iyisini yapıyor takım her şey hesaba katılırsa.

1 Vikings Oyuncusu Kitleleri Kesinlikle Kazandı
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings şutör Greg Joseph. Zorunlu Kredi: Gregory Fisher-USA TODAY Sports.

Dahası, Joseph’in bacak gücü Vikingler tarihini parçalıyor ve yeniden tanımlıyor. Artık takım tarihindeki en uzun beş saha golünden üçünün sahibi:

Vikingler Tarihindeki En Uzun FG’ler —

61 Yd = Yusuf (2022)
56 Yd = Yusuf (2022)
56 Yaş = Walsh (2012)
56 Yaş = Edinger (2005)
55 Yd = Yusuf (2021)
55 Yaş = Walsh (2014)
55 Yaş = Walsh (2014)
55 Yd = Walsh (2012)
55 Yd = Walsh (2012)
55 Yaş = Uzun Kuyu (2007)

Artı, sahadan gol atma istikrarına hasret kalmış bir takım için, Joseph’in kahramanlığı görevi gerçekten anlıyor. Eski Vikings şutörü Blair Walsh, 2015’te -evet, yedi yıl önce- playoff turunda ilerleyen bir saha golünü kaçırdı ve Vikings takımlarının çeşitli yinelemeleri hiçbir zaman tam olarak toparlanamadı. Saha golleri veya ekstra puanlarla ilgili her zaman Tanrı’nın unuttuğu bir aptallık vardır.

Ancak, en azından bir ay kadar, Joseph sezon ortasında yaşadığı sıkıntıların intikamını alırken, korkunç tarihi Vikinglerin tekmeleyen anılarını bagaja koydu. Noel Arifesinden sonra, Giants’ı yenmek için 61 yarda patlama ile taraftarlar, Ekim veya Kasım’da olmayan Joseph’e yeni bir güven duyuyorlar.

Antrenörün Bildirisi Açıkça Vikings Kicker İçin Hile Yaptı
Greg Joseph

Joseph, önümüzdeki hafta sonu Green Bay Packers’ta mükemmel bir gezi daha deneyecek. Packers öğleden sonrasını 2021’de US Bank Stadyumu’nda [you guessed it] maç kazandıran saha golü. Ancak Lambeau Field’da, belki yağmurda veya sulu karda tekme atmak farklı bir hayvandır.

Joseph’in Mart ayında serbest kalması planlanıyor.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/1-vikings-player-certainly

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir