1 Vikings Move Bir Gereklilik Haline GeldiYeni Bir Taslağa Sahip Olun
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings nihayet tetiği çekti ve Pro Bowl defans oyuncusu Za’Darius Smith’i bir altıncı ve bir yedinci tur için beşinci tur seçimlerini netleştiren birkaç seçim takası için Cleveland Browns’a gönderdi.

Bununla birlikte, sınıra bağlı Vikingler, iki ay önce bir takas talebinde bulunan sınır koşucularından hareket ederek değerli bir sermaye alanı biriktirdiğinden, büyük sınır tasarrufları gerçek varlıktır. Yeni bir sözleşme istedi, Vikingler bunu yapmak istemedi ve mantıklı bir sonuç bir takastı.

1 Vikings Move Bir Gereklilik Haline Geldi

1 Vikings Move Bir Gereklilik Haline Geldi
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncuları Danielle Hunter (99) ve Za’Darius Smith (55) US Bank Stadyumu’ndaki antrenman kampı sırasında ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, Mart ayında Smith’in yerine geçen oyuncuyla anlaştı bile. Marcus Davenport, sezonun en pahalı ilavesiydi ve resimde Smith ile başlangıç ​​​​dizilişine girecek. Eski Saints defans oyuncusu, Vikes ile bir yıllık kanıtlayıcı bir anlaşma imzaladı.

Davenport, iki uç koşucudan biri olarak sıraya girecek. Diğeri, en azından şimdilik, Danielle Hunter. Savunma oyuncusu cezai olarak düşük maaş alıyor. Sözleşmesinin son yılı olan 2023’te 5,5 milyon dolarlık bir maaş çeki alıyor. Hunter’ın yeni bir sözleşmeye ihtiyacı var.

Maaşı çok düşük çünkü 2019’da başlayan takım dostu bir anlaşma imzaladı. 2019’daki harika oyunu nedeniyle Vikingler, anlaşmasında daha önce ona daha fazla para vermek için sözleşmesini yeniden yapılandırdı. 5.5 milyon dolar, sözleşmede kalan para ve haklı olarak bu tür bir maaş için oynamayacak.

1 Vikings Move Bir Gereklilik Haline Geldi
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New England Patriots oyun kurucusu Mac Jones (10), Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte koşarken bir pas attı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah’ın mevcut açmazda sadece iki seçeneği var. Ya onu takas edebilir ya da yeni bir anlaşmaya imza atabilir. 2023 Vikes için daha iyi çözüm ikincisidir. Hunter, ligin en iyi hücum oyuncularından biridir ve yeri doldurulamaz, özellikle de sırf onun farklı bir takımda oynamasını görmek Vikinglere 5.740.000$’lık ek ölü sınır isabetine mal olacağı ve toplam 18.860.000$’lık ölü sınır isabeti bırakacağı için.

Ondan ayrılmak finansal olarak mantıklı değil ve futbol açısından daha da kötü. Hunter, 2020 ve 2021’de toplam yedi maç dışında hepsini kaçırdıktan sonra 2022’de 10,5 çuval ateşledi. 2020’de boynunda fıtıklaşmış bir disk ve 2021’de göğüs kası yırtığı geçirdi, her ikisi de sezon sonu sakatlıkları. Ne olursa olsun, Hunter geri geldi ve birkaç hafta yeni bir pozisyon öğrendikten sonra hiç ayrılmamış gibi görünüyordu.

Büyük çuval toplamlarına ve övgülerine rağmen sadece 28 yaşında. Hunter, kariyerinde 71 çuval kaydetti ve üç kez Pro Bowler oldu, buna hem Smith hem de Hunter’ın Las Vegas’taki etkinliğe katıldığı geçen sezon da dahil.

Sayılarla Vikingler 2022 Savunması: 9. Haftadan Sonra
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), Washington Commanders oyun kurucu Taylor Heinicke’yi görevden aldı. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

Eski GM Rick Spielman, 2015 seçmelerinin üçüncü turunda onu seçtiğinde savunma oyuncusu Vikings’e geldi. LSU’da çok büyük sayılar koymadığı için bir proje olarak kabul edildi, ancak atletizmi tabloların dışındaydı. Savunma hattı koçu Andre Patterson onunla çalıştı. İlk birkaç sezonda kıdemli oyuncular Brian Robison ve Everson Griffen’i desteklemek zorunda kaldı, ancak yeteneği inkar edilemezdi. 2016’da Robison ile ayrılan zamana rağmen, Hunter 12,5 kez QB’ye ulaştı.

Yeni savunma koordinatörü Brian Flores, binada, özellikle sallantılı bir kapsama biriminde, baskın bir kenar koşucuya sahip olmayı seviyor olmalı. Hunter, 2022’de oyun kurucu baskılarında sekizinci oldu ve bu, genç korner grubu için çok büyük bir yardım olmalı. 2022 çaylaklarından Andrew Booth ve Akayleb Evans veya 2023 üçüncü tur Mekhi Blackmon’un başlaması bekleniyor.

Yedi uç koşucu ortalama olarak 20 milyon dolar veya daha fazla kazanıyor. İlk 10’un yılda en az 17 milyon dolar maaşı var. Hunter’ın eski anlaşması ortalama 14,4 milyon dolar değerindeydi. Yeni anlaşmasında, alternatifi olmayan bir anlaşmada ilk 10 parayı aramasını bekleyin. Yapılması gerekiyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde organizasyonun geleceği için daha kritik olan tek şey, Justin Jefferson için yeni bir sözleşme.


Yeni Viking, Sıçrayan Ticaretten Sonra Hızlanmalı

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/vikings-move-just

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir