1 İstisna Bir yana, Vikinglerin Çaylak Sözleşmesi Cephesinde Her Şey SessizForma Numaraları
Kirby Lee-USA BUGÜN Spor

Şimdiye kadar, konu Vikinglerin çaylak kontratlarına geldiğinde ortaya çıkan çok fazla haber yok. DT Jaquelin Roy’un sözleşmesi var ama başka kimse yok.

Taslak sırasında Kwesi Adofo-Mensah & Friends yarım düzine oyuncu getirdi. Hızlı bilgi tazelemeye bir göz atın:

  • Jordan Addison, WR, Genel klasmanda 23.
  • Mekhi Blackmon, CB, Genel klasmanda 102.
  • Jay Ward, DB, Genel olarak 134.
  • Jaquelin Roy, DT, Genel klasmanda 141.
  • Jaren Hall, QB, Genel klasmanda 164.
  • DeWayne McBride, RB, 222. Genel
1 İstisna Bir yana, Vikinglerin Çaylak Sözleşmesi Cephesinde Her Şey Sessiz
17 Nisan 2021; Baton Rouge, Louisiana, ABD; LSU Tigers oyun kurucusu Garrett Nussmeier (5), Tiger Stadyumu’ndaki yıllık Mor Beyaz bahar maçının ikinci yarısında LSU Tigers defans oyuncusu Jaquelin Roy (99) tarafından görevden alındı. Zorunlu Kredi: Stephen Lew-USA TODAY Sports

Bu altı seçim – Minnesota’nın 15 UDFA imzası ve çeşitli FA eklemeleriyle ortak olduğunda – 2023 sezonu hakkında devam eden iyimserliğin ana nedenini oluşturuyor (oh, ve büyük bir geri dönüşle görevlendirilen belirli bir DC). Evet, konu Minnesota’nın 2022’deki 13-4’lük yıldız rekorundan çok geri kalmamasını sağlamak olduğunda genç topçuların oynayacakları bir rol olacak.

Vikinglerin Çaylakları ve Sözleşmeleri

Ancak şu an itibariyle, yalnızca tek bir çaylak draft seçimi kaleme aldı. Adofo-Mensah, yaz aylarına kadar sürecek gereksiz kontrat sorunları olmamasını sağlamaya çalışacak. İşleri düzgün ve düzenli bir şekilde kare haline getirmek daha iyidir.

Mor Başlıklar
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turundan önce NFL Draft Kırmızı Halı’da bir fotoğraf için poz veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

En öne çıkan isim elbette Jordan Addison. Eski USC WR, taslağın 23. genel seçimiydi. Kevin O’Connell’in, anlayışlı rota koşucusunu erkenden hücuma dahil etmek için bazı büyük planları olduğu açık.

Tüm taslak seçimler arasında, Addison net bir şekilde en büyük sözleşmeye sahip olacak. Draft edilmiş bir çaylağa sunulan fırsatlar oldukça sınırlıdır. Özünde, bazı ifadeler hakkında biraz tartışma olabilir, ancak ödenen toplam miktar oldukça fazla. Onun hemen altında bir kapak vuruşu olduğu tahmin ediliyor. 2,5 milyon dolar (takımın şu anda sahip olmadığı kaptan odası).

Beklemenin bir kısmı, üst sınır alanı veya eksikliğidir. Roy için düşük seviyeli bir anlaşma imzalamak, 1) 1. ve 2. Yılda çok pahalıya mal olmayacak) sadece ilk 51 sözleşmenin sezon dışı toplam üst pay tahsisine dahil edilmesi göz önüne alındığında mümkün. Bu ilk 51 anlaşmanın altındaki herhangi bir şey şu anda hesaba katılmıyor, bu nedenle 940.000 $ veya daha düşük isabetli anlaşmalar şu anda işleri etkilemiyor.

1 İstisna Bir yana, Vikinglerin Çaylak Sözleşmesi Cephesinde Her Şey Sessiz
26 Kasım 2022; Stanford, Kaliforniya, ABD; Brigham Young Cougars oyun kurucusu Jaren Hall (3), Stanford Stadyumu’nda Stanford Cardinal’e karşı oynanan bir maçtan önceki ısınmalar sırasında atış yapıyor. Zorunlu Kredi: John Hefti-USA TODAY Sports

Başına Kapak Üzeri, 141. seçimin yalnızca 835.000 $’lık bir üst sınıra sahip olduğu tahmin ediliyordu. Yani, Roy’u resmen kabul ederek mor bütçe için hiçbir şey değişmedi.

İlk draft seçim çiftini – özellikle genç WR’yi – sözleşmeli olarak alabilmek irade bütçeyi etkiler. Ekip, Brian O’Neill yeniden yapılandırmasına, TJ Hockenson uzantısına, Danielle Hunter uzantısına ve/veya Za’Darius Smith’in şehirde kalması için yeniden işlenmiş bir anlaşmaya yaslanarak alan yaratabilir.

Başka bir deyişle, Minnesota taraftarları mor maliyeye yardım etmek için beş sentlerini ve on sentlerini toplamaya başlamamalı. Adofo-Mensah ihtiyacı olan kaptan odasına sahip olacak. Çaylak kontratlarından bazılarının ancak bir sınır temizleme hamlesi gerçekleştiğinde gerçekleşebileceğini bilin.

Kaçınılmaz olan gerçekleştiğinde ve çaylak anlaşmaları yapıldığında, morPTSD okuyucuları iyi bilgilendirecektir.

Editörün Notu: Bilgiler Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Vikings Beşinci Tur Seçimi Jaquelin Roy, 4 Yıllık Sözleşme Şartlarını Kabul Etti


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/1-vikings-rookie-con/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir