1.000 Sözcüğe Değer Duke Shelley Resmi
Minnesota kornerde belirsiz bir gelecekle karşı karşıya. Duke Shelley, Minnesota’da belirsiz bir gelecekle karşı karşıyadır. İkisi, Vikinglerin savunmasını son yıllarda battıkları bataklıktan çıkarmaya yardımcı olmak için yeniden bir araya gelerek bu karşılıklı belirsizliğin bir kısmını bastırmaya yardımcı olabilir mi?

Çoğunlukla, Vikings taraftarları (ve muhtemelen koçlar bile) Shelley’nin güçlü sezonunu öngörmedi. Bir 2019 altıncı tur seçimi olan Shelley, NFL’deki ilk birkaç yılında Bears için idareli oynadı. Minnesota’ya gelmeden önce özgeçmişinde sadece 6 başlangıç ​​vardı.

Vikings ile geçirdiği tek sezonda Shelley, 5 maça başlayarak bu sayıyı neredeyse ikiye katladı. 31 mücadele, 8 PD ve kariyerindeki ilk müdahalesini yaptı. Daha da tatlı hale getirmek, Chicago’da Bears’a karşı gelmesiydi.

Duke Shelley’nin Fotoğrafı

Söz konusu fotoğrafa bir göz atın. Bu, müdahaleyi yakalayan Shelley’nin harika bir görüntüsü:

Duke Shelley İntikamını Aldı
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley (20), Soldier Field’da dördüncü çeyrekte Chicago Bears geniş alıcısı Chase Claypool’a (10) yönelik bir pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

İki oyuncu, gıpta ile bakılan bir nesne olan futbol için hararetli bir savaşa tutuşur. Hem hücum hem de savunma koçları, adamlarına oyunun topla ilgili olduğunu öğretir. Karşı taraf sahipse çok şey başarmak zordur, bu nedenle sahip olmak (ve sürdürmek) hayati önem taşır.

Resmin entrikasına ek olarak, Vikingler, her zaman Minnesota’yı sert oynamanın bir yolunu bulan bir takım olan bir bölüm rakibi ile mücadele ediyor. Bears’ın Duke Shelley’i çalıştırdığını hatırladığımızda işler daha da ilginç hale geliyor. Eski stadyumunuza girip arka cebinizde hem “W” hem de INT ile uzaklaşarak bir takımın haksız olduğunu kanıtlamak gibisi yoktur.

Ayrıca, iki oyuncu arasındaki boyut tutarsızlığını da göz ardı etmemeliyiz. Chase Claypool, etkileyici bir 6’4 ″, 238 pound ile gelen bir alıcı için çok büyük. Başka bir deyişle, Kanadalı, bir alıcı olmaktan çok bir defans oyuncusu veya dar uç gibi inşa edilmiştir.

5’9″, 176 pound olan Shelley geri adım atmadı. Daha da iyisi, o aslında kazanmak temsilci, eski takımından topu çalıyor.

Yukarıdaki videoda yer alan alıcıları ve dar uçları bir düşünün. Tyler Conklin (6’3″, 248 pound), Michael Pittman (6’0″, 218 pound), Isaiah Hodgins (6’4″, 210 pound), Dawson Knox (6’4″, 254 pound) görüyoruz. ve diğerlerinin yanı sıra Christian Watson (1,95 ″, 200 pound). Ve tabii ki sonunda Claypool’un olduğu klip var. Her biri çok büyük ve yine de Shelley hepsine karşı başarıyı yakaladı.

Shelley’nin Claypool’un elinden uzakta topla güreşirken olduğu fotoğraf, 26 yaşındaki korneri 2022’de başarılı kılan şeyin altını mükemmel bir şekilde çiziyor: amansız bir rekabet ve fiziksellik.

Brian Flores köşelerinden zorlu, fiziksel ve rekabetçi koruma talep edecek. Açılış basın toplantısında, yeni DC onun “doğası gereği agresif.Oyuncuların 2022 sezonundan oldukça farklı görünen bir yaklaşım benimseyerek DC’lerini yansıtmasını bekleyin.

Korner oynamak korkaklara göre değildir. Flores savunmasında oynamak korkaklara göre değil. Shelley pasif olmaktan çok uzak olduğunu gösterdi. Aksine, cılız köşe, NFL’de oyunun en önemli konumlarından birinde başarı için ön koşul olan bir ton hurdalık ve rekabete sahiptir.

Duke Shelley, yalnızca çaylak kontratında ve ardından Vikings ile yaptığı mütevazı anlaşmada oynadığı için, muhtemelen yüklü bir zam bekliyor. Ve emin olmak için bir tane kazandı. Yılı PFF’de genel klasmanda 4. korner olarak tamamladı. Kapsamına giren pasların yalnızca %45,7’si tamamlandı, bu sayı, Minnesota’nın sızdıran savunma süzgeci içinde oynarken bunu yaptığını hatırladığımızda daha da dikkat çekici görünüyor.

NFL’deki nispeten kısa oyun deneyimi göz önüne alındığında, Shelley köşe pozisyonunda piyasayı sıfırlamayacak. Yine de büyük olasılıkla 2022’deki harika oyununa karşılık verecek bir anlaşma bekleyebilir. Brian Flores savunması.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı Ve Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Kirk Cousins ​​Maaş Kesintisi mi Arıyorsunuz?  İşte Aslında Nasıl Çalışabilir?
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/free-agency/the-duke-shelley-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir